نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502535
واردات تخم‌مرغ برای تنظیم بازار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
گمرک ایران تعرفه واردات تخم مرغ را تا آذرماه امسال به میزان پنج درصد به گمرکات اجرایی کشور ابلاغ کرد.

به گزارش ایسنا، قیمت تخم‌مرغ در ماه‌های اخیر با افزایش همراه بود و نسبت به سال گذشته نیز حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.

بر این اساس، ستاد تنظیم بازار کشور تصمیم گرفت تا برای بهبود وضعیت بازار کشور واردات تخم مرغ را به داخل کشور انجام دهد.

در همین راستا، بر اساس اعلام و ابلاغ گمرک ایران، حقوق ورودی تخم مرغ خوراکی به شماره تعرفه ۰۴۰۷۲۰۱۰ تا پایان آذرماه به میزان پنج درصد تعیین شده است.

مهلت ثبت سفارش برای واردات تخم مرغ خوراکی با مآخذ پنج درصد نیز حداکثر تا پایان آبان ماه و مهلت ترخیص این محموله‌ها با تعرفه پنج درصد هم حداکثر تا پایان آذرماه خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : قیمت مرغ + گوشت مرغ + قیمت تخم‌مرغ
 
احد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۴:۰۱:۴۱
فقط مواظب باشید که الوده نباشد الان تخم مرغهای الوده کل اروپا را گرفته و دارن نابود میکنن یک وقتی به ما نفروشند ! (4521765) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۶:۲۶:۳۰
این هم رانت جدیدی برای شما چون ان طرف الوده هستند تخم مرغها و دارند انها را نابود میکنند شما وارد میکنید و اینجا هم کسی به فکر مردم نیست که فقط پول مهم است و ژن خوب هم کارگر میافتد و واردات توسط اقا زاده ها انجام میشود و گور پدر مردم میگید و پول به جیب میزنید امکان ندارد شما کاری کنید که مردم متنفع شوند امکان ندارد امکان ندارد (4522057) (alef-11)
 
فراهانی
Georgia
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۲۰:۲۴:۰۰
خبر آلوده بودن تخم مرغ ها قبلا در بسیاری از خبر گزاری ها مطرح شده بود پس چطور اینها با آگاهی از این موضوع وارد کردنش را بلافاصله شروع کردند؟ (4522371) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.