نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499241
مرغ در سراشیبی کاهش قیمت قرار گرفت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت:رئیس اتحادیه پرنده و ماهی فصل گرما و کاهش عرضه مرغ را دلیل اصلی نوسانات قیمت دانست و افزود: پیش بینی می شود تا 15 شهریور ماه نرخ مرغ به همین روال در بازار باقی بماند.

مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از ثبات نرخ مرغ طی ده روز اخیر خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 5 هزار و 600 ، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه 7 هزار و 700 و توزیع درب واحد های صنفی 7 هزار و 850 و خرده فروشی 8 هزار و 600 تومان است.

به گفته وی نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر 7 هزار و 600 و ران مرغ با کمر برابر با قیمت مرغ 8 هزار و 600 تومان است.

یوسف خانی با اشاره به نرخ سایر مشتقات افزود:  قیمت هر کیلو سینه با کتف 14 هزار و 500 ، سینه بدون کتف 15 و فیله مرغ 17 هزار و 500 تومان است.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی فصل گرما و کاهش عرضه مرغ را دلیل اصلی نوسانات قیمت دانست و افزود: پیش بینی می شود تا 15 شهریور ماه نرخ مرغ به همین روال در بازار  باقی بماند.

وی درباه وضعیت قیمت مرغ در آستانه عید قربان تصریح کرد: عید قربان تأثیر چندانی بر بازار مرغ ندارد و از 15 شهریور  با بهبود تولید، پیش بینی می شود که نرخ مرغ در بازار کاهش یابد.
 
کلمات کلیدی : قیمت مرغ + گوشت مرغ + بازار مرغ
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۲۱:۱۴:۴۹
حالا سازمان آمار و بانک مرکزی مدام تو شیپور بزنن که نرخ تورم 11 درصد بلکه تکرقمی است. آن از گوشت گوسفند و برنج. اینهم از حداقل 20 درصد افزایش قیمت مرغ و ....اجاره ها هم که براساس اعتراف اتحادیه مشاورین 25 درصد کشیده بالا. اما آنهایی که گرفتار مصیبت اجاره نشینی هستند میدونند که تا 40 درصد هم نسبت به سال قبل افزایش اجاره بهاء داشته ایم. دولتیهای والامقام که به 20 تا در ماه هم قانع نیستند. اما کارگر بینوا با ده درصد اضافه نسبت به سال قبل تمام این تورم را با گوشت و پوست واستخوان خودش احساس میکنه. (4507760) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.