توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454088
سخنگوی کمیسیون عمران: محمود صادقی از تریبون پارلمان از همه عذرخواهی کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
سدیف بدری با اشاره به اینکه سخنان امروز نماینده تهران درباره بررسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران خلاف واقع بود، گفت: محمود صادقی یا باید مدارک خود را در این باره ارائه دهد یا از پشت تریبون پارلمان از همه عذرخواهی کند.

به گزارش فارس، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 24 اسفند) طی تذکری شفاهی مستند به ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: امروز آقای محمود صادقی درباره بررسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران مطالبی بیان کرد که خلاف واقع بود.

وی تصریح کرد: من به عنوان سخنگوی کمیسیون عمران اعلام می‌کنم اگر آقای صادقی مدارکی درباره گفته‌های خود دارد به هیأت رئیسه مجلس ارائه کند تا آنها را بررسی کنند؛ آقای صادقی یا باید مدارک ارائه کند، یا از پشت تریبون پارلمان از همه عذرخواهی کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این کمیسیون به دور از حاشیه‌ها و جنجال‌سازی‌ها به دنبال تحقیق و تفحص از شهرداری تهران بود،‌ گفت: آیا اگر مخالفت با تحقیق و تفحص هم به نفع آقای صادقی بود باز هم این گونه به کمیسیون عمران هجمه وارد می‌کرد؟
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران، مجلس، املاک نجومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.