توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398067
توضیح مجلس: کارت‌های اهدایی شهرداری برای استفاده از امکانات مجموعه ورزشی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۷
یک عضو هیات رئیسه مجلس با قرائت اطلاعیه اداره رفاه مجلس تاکید کرد که اهدای کارت‌های ورزشی شهرداری تهران با تعامل میان سازمان ورزش شهرداری تهران و تربیت بدنی مجلس شورای صورت گرفته و امر تازه‌ای نیست.

به گزارش ایسنا، علی مطهری نائب رئیس مجلس در پایان جلسه علنی امروز (یکشنبه) از علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس درخواست کرد که اطلاعیه درباره تذکر روز چهارشنبه گذشته رحیمی نماینده تهران قرائت کند که این اطلاعیه به شرح زیر است:

«پیرو تذکر یکی از نمایندگان در جلسه علنی روز چهارشنبه ۶ /۷/ ۹۵ در مورد اهدای کارت‌های ورزشی از سوی شهرداری تهران به نمایندگان محترم لازم است به استحضار برسانیم براساس بررسی‌های انجام شده کارت های مذکور طبق سنوات گذشته مبنی بر استفاده نمایندگان و کارکنان صرفا از امکانات مجموعه ورزشی شهرداری بوده و از طریق تعامل میان سازمان ورزش شهرداری تهران و تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی انجام شده و موضوع مسبوق به سابقه بوده و امر تازه ای نیست. بنابراین به هیچ وجه کارت‌های خاص به نحوی که آقای رحیمی مطرح کردند وجود نداشته است.»

علیرضا رحیمی نماینده تهران در تذکری در روز چهارشنبه هفته گذشته گفت: در کریدور مجلس لیستی را به عنوان تسهیلات تربیت بدنی برای نمایندگان آوردند و کارت ۵۰۰ هزار تومانی از طرف شهرداری تهران به نمایندگان پیشنهاد می‌دادند. لذا از هیات رئیسه درخواست بررسی این موضوع را دارم.
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران+نمایندگان مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.