توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484874
معاون قالیباف خبر داد: بررسی واگذاری املاک شهرداری توسط ۵۰ کارشناس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران با بیان اینکه پرونده واگذاری املاک شهرداری در حال بررسی در نهاد قضایی است خواستار تسریع در گزارش اقدامات قضایی در این زمینه و رفع ابهامات در خصوص پرونده واگذاری املاک شهرداری تهران شد.

به گزارش تسنیم، ناصر امانی صبح امروز پس از بیان برخی تذکرات توسط اعضای شورای شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

وی در خصوص انتقاد محمد حقانی - عضو شورای کنونی شهر تهران از یکی از برنامه‌های تلویزیونی در خصوص پرداختن به فعالیت‌های شهرداری تهران  گفت: در خصوص برنامه‌ای که از شبکه 3 پخش می‌شود باید بگویم که فکر می‌کردم آقای حقانی می‌خواستند تشکر کنند. برخی اعضای شورای شهر از ما گله‌مند هستند که چرا اطلاع‌رسانی در خصوص فعالیت‌های شهرداری به نحو مناسب انجام نمی‌شود، حدود یک سال است شهرداری تهران و شهردار بمباران تبلیغاتی می‌شوند. حالا برنامه‌ای گذاشتیم که مردم از عملکرد شهرداری مطلع شوند و قضاوت هم با مردم است. در این خصوص نمی‌دانم که چرا آقای حقانی از این موضوع ناراحت شده‌اند، این در حالی است که هم امام راحل و هم رهبر معظم انقلاب بر این نکته تاکید داشتند که کارها را به مردم بگویید. 

امانی همچنین در خصوص انتقاد حقانی از برخی تغییر مسئولان در شهرداری تهران از جمله معاونت حمل و نقل شهرداری اظهار تعجب کرد و گفت: شهرداری در حال فعالیت است و اینکه مدیری بنا به تشخیص مسئولان جابه‌جا شود آیا تعجب دارد. 

معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران در خصوص اظهارات عباس جدیدی در خصوص واگذاری املاک شهرداری نیز گفت: آقای قالیباف در یک جلسه علنی در شورای شهر حضور یافت و گزارش مفصلی در خصوص واگذاری املاک به شورای شهر ارائه داد، حال ممکن است شما از این گزارش قانع نشوید اما یک جلسه کامل به این موضوع اختصاص یافت و همچنین به خواست آقای قالیباف شهردار تهران نهاد قضایی به موضوع واگذاری املاک شهرداری تهران ورود پیدا کرد. 

وی همچنین از فعالیت 50 کارشناس برای بررسی واگذاری این املاک خبر داد و تاکید کرد: درخواست دادیم که هرچه زودتر بررسی‌های نهاد قضایی در خصوص واگذاری املاک شهرداری تهران اعلام شود تا ابهامات در این خصوص مرتفع شود.
 
 
کلمات کلیدی : شهرداری تهران، مجلس، املاک نجومی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.