توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437754
مراجعه 310 کارگر پلاسکو به منظور برقراری بیمه بیکاری تاکنون
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۴
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حضور در اداره کار منطقه جنوب غرب تهران از نزدیک روند برقراری بیمه بیکاری کارگران ساختمان پلاسکو را پیگیری و تاکید کرد این کار باید بدون تشریفات اداری معمول انجام شود.

به گزارش ایسنا، سید تقی نوربخش در جریان بازدید از اداره کار منطقه جنوب غرب تهران، دستورات لازم را به منظور تسریع و تسهیل فرآیند برقراری بیمه بیکاری کارگران ساختمان پلاسکو صادر و خواهان حل مسائل و مشکلات کارگران در اسرع وقت شد.

گفتنی است؛ تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز سوم بهمن ماه،  ۳۱۰ نفر از کارگران ساختمان پلاسکو برای پیگیری روند برقراری بیمه بیکاری خود مراجعه کرده اند.

 بر اساس گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در بدو حادثه ساختمان پلاسکو درباره کارگران بیکار شده این مجتمع اعلام کرد: برای آنها که بیکار شدند تمهیداتی به منظور برقراری بیمه بیکاری برقرار شده است که می‌توانند به اداره کار جنوب غرب در خیابان سرهنگ سخایی مراجعه و تشکیل پرونده بدهند. کارکنان شعبه ٢٦ تامین اجتماعی تهران، در اداره کار غرب مستقر شده‌اند.
 
کلمات کلیدی : پلاسکو + آتش‌سوزی + ساختمان پلاسكوی تهران + واحدهای صنفی پلاسکو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.