نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502561
نامه وزیر پیشنهادی ارتباطات به مجلس: خودم را ملزم به پاسخگویی به مجلس می‌دانم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۳
وزیر پیشنهادی ارتباطات در نامه‌ای به هیئت رئیسه مجلس عنوان کرده که خود را ملزم به پاسخگویی به نمایندگان مجلس می‌داند.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه 25 مرداد) پارلمان و در جریان بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم گفت: آقای آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات در نامه‌ای به هیئت رئیسه عنوان کرده که در روز گذشته به دلیل ضیق وقت، امکان پاسخگویی به سوالات نمایندگان را نداشته‌اند و پاسخ‌های نمایندگان را مکتوب و تقدیم آقای پزشکیان نایب رئیس مجلس کرده‌اند.

وی افزود: آقای جهرمی در این نامه تاکید کرده که بنده خود را ملزم به پاسخگویی به مجلس می‌دانم.

به گزارش تسنیم، جمعی از نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز مجلس، نسبت به پاسخگو نبودن برخی وزرای پیشنهادی به سوالات نمایندگان گلایه‌مند بودند که رئیس مجلس تاکید کرد وزرای پیشنهادی باید به سوالات نمایندگان پاسخ دهند تا ابهامی باقی نماند چراکه این جلسات برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان برگزار است.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + روحانی + کابینه روحانی + مجلس + جلسه رای اعتماد + وزیر پیشنهادی ارتباطات
 
دکترای ارتباطات و عضو هیات علمی دانشگاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۵ ۱۵:۲۳:۳۴
واقعا برای مجلسی که به یک لیسانس برای وزارت رای اعتماد دهد باید گریست . مجلس بهتر است اگر دارد یک دکترای ارتباطات را به مجلس ببرد و چند سوال تخصصی از این اقا بپرسد و ببیند این اقا اصلا با این مدرک سوادش را دارد (4521947) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.