توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503875
پورابراهیمی: مجلس با دولت اتمام حجت کرد/ دولت قدر رای اعتماد را بداند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۵
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نمایندگان با رای اعتماد به وزرا با دولت اتمام حجت کردند، گفت که انتظار می‌رود دولت با حمایت مجلس تمام قد در خدمت حل مشکلات کشور با اولویت مشکلات اقتصادی باشد و تعاملش را با مجلس افزایش دهد.

محمدرضا پورابراهیمی در گفت‌وگو با ایسنا در ارزیابی از رای اعتماد مجلس به وزرای معرفی شده گفت: مجلس با این رای با دولت اتمام حجت کرد که این بزرگترین سرمایه برای دولت است تا دولت برای حل مشکلات کارش را شروع کند.

وی با بیان اینکه رای اعتماد بالای نمایندگان به وزرا می‌تواند منشا تحولات بزرگی در بخش‌های اجرایی کشور به ویژه درحوزه اقتصادی شود، افزود: نمایندگان انتظار دارند دولت با حمایت مجلس تمام قد برای حل مشکلات با اولویت مشکلات اقتصادی حرکت کند و تعاملش را نیز با مجلس افزایش دهد. دیگر پذیرفته نیست که دولت قوانین مصوب مجلس را اجرایی نکند.

پورابراهیمی رای اعتماد بالا به وزرا را حرف آخر مجلس برای کسانی که می‌خواهند خدمت و کار کنند دانست و گفت: امیدوارم دولت جدید قدر این رای اعتماد را بداند و شاهد افزایش تعاملات مجلس با دولت باشیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در جمع بندی گفت: پیام مجلس به دنیا با این رای اعتماد وجود انسجام در بین ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران و تمرکز برای حل مشکلات اقتصادی است دیگر عذر و بهانه‌ای از دولت برای کار نکردن پذیرفته نیست.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + روحانی + کابینه روحانی + مجلس + جلسه رای اعتماد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.