توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433431
بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۳
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت ناگهانی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و مجاهد خستگی ناپذیر دوران مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی را به محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای، ملت شهید پرور و انقلابی به ویژه فرهنگیان عزیز و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گوییم.

اگر چه خناسان و فتنه‌گران برای جدا کردن هاشمی از انقلاب، امام و رهبری تلاش‌های مذبوحانه‌ای داشتند ولی ایشان علیرغم فراز و نشیب‌هایی که در مقاطع مختلف رخ داد، علاقه و صمیمیت خود را با رهبری معظم انقلاب حفظ کرد  و همواره بر حفظ مبانی و ارزش‌های انقلاب تأکید داشت.

کانون تربیت اسلامی تحقق آرمان‌های اسلامی و انقلابی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی را در حرکت بر مدار فکری و انقلابی رهبر فرزانه انقلاب که ترسیم کننده صراط مستقیم انقلاب اسلامی است دانسته، نسبت به استفاده ابزاری و جریان های مشکوک و وابسته از نام این چهره برجسته انقلاب اسلامی هشدار داده و با آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب، تبعیت از رهنمودها و راهبرد‌های معظم له را تنها مسیر صحیح برای دفع دشمنان جهان اسلام و تحقق پیشرفت و تعالی کشور می‌داند.

از درگاه خدای متعال غفران و رضوان الهی و حشر با شهدا و امام شهدا را  برای مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی طلب می‌کنیم.
 

 
 
کلمات کلیدی : درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی+ضرغامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.