نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412675
قالیباف، ضرغامی و الهام گزینه‌های اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۰
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی قالیباف، ضرغامی و الهام را از جمله گزینه‌های اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده معرفی و گفت که اصولگرایان از عدم اجماع روی قالیباف در انتخابات سال 1392 پشیمان هستند.

lحمدعلی پورمختار در گفت و گو با ایسنا، در بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار کرد: احتمال حمایت اصولگرایان از آقای روحانی بسیار کم است، زیرا عملکرد ایشان در حوزه‌های سیاسی یا اقتصادی آن چیزی نبود که توقع اصولگرایان را برآورده کند، ضمن این‌که اخیرا آقای روحانی اظهارنظرهایی داشتند که خلاف مشی اصولگرایی و انقلابی است.

وی افزود: اصولگرایان حتما در انتخابات آینده ریاست جمهوری به یک نتیجه خواهند رسید، اما این‌که آیا روی فرد واحدی به توافق برسند هم در مورد اصولگرایان و هم در مورد گروه رقیب احتمال کمی وجود دارد، بلکه من فکر می‌کنم از هر دو گروه دو کاندیدا در انتخابات آینده وجود خواهند داشت یعنی علاوه بر آقای روحانی یک نفر دیگر در جناح اصلاح‌طلب و دو نفر در جناح اصولگرا مطرح خواهند شد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ با بیان این‌که اصولگرایان در تلاش‌ هستند به کاندیدا یا کاندیداهای واحدی برسند، یادآور شد: اصلاح‌طلبان به دنبال این هستند که کاندیدای دیگری را کنار آقای روحانی قرار دهند و پیش‌بینی من این است که آقای روحانی بین اصلاح‌طلبان یک رقیب خواهد داشت و در مقابل خود نیز در جناح اصولگرا دو رقیب دیگر خواهد داشت. البته اگر اصلاح‌طلبان روی آقای روحانی اجماع کنند در این صورت اصولگراها هم یک کاندیدا بیشتر نخواهند داشت.

پورمختار درباره‌ی گزینه‌های اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، خاطر نشان کرد: افراد مختلفی مطرح هستند از جمله آقای قالیباف، آقای ضرغامی که فعال است و آقای الهام که بعد از کنار کشیدن احمدی‌نژاد فعال شده است البته ممکن است افراد دیگری هم مطرح شوند و هنوز رایزنی‌ها ادامه دارد، چرا که ما بر مبنای طرف مقابل تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی با بیان این‌که نباید تجربه شکست قالیباف در چند انتخابات ریاست جمهوری را ملاک قرار دهیم، اضافه کرد: ما باید به توانمندی شخصی و مدیریتی ایشان و همچنین به مدیریت جهادی آقای قالیباف نیز که رهبری بر آن صحه گذاشتند توجه کنیم، اگر در انتخابات سال 1392 اصولگرایان روی آقای قالیباف اتفاق‌نظر داشتند اکنون شرایط متفاوت می‌شد. قطعا اصولگرایان از این‌که در مورد آقای قالیباف به اجماع نرسیدند پشیمان هستند.

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با ابراز این عقیده که دولت حسن روحانی نتوانسته شعارهایش را محقق کند، گفت: حتی در حوزه بین‌الملل غیر از برجام که به اعتقاد من منافع‌اش برای اروپا و آمریکا بیشتر بوده آنچنان دستاوردی ملاحظه نمی‌شود دولت یازدهم در خصوص اشتغال، خروج از رکود و موضوعات اقتصادی راهبرد مشخص و روشنی نداشت و ما دچار نوعی سردرگمی هستیم. سطح نارضایتی هم زیاد است و مشکلاتی در زمینه‌ی مسائل فرهنگی نیز وجود دارد، لذا با توجه به ارتباطی که در سطوح مختلف با مردم دارم پیش‌بینی من این است که سطح رای آقای روحانی در حال حاضر پایین است مگر این‌که تاانتخابات ریاست جمهوری سال آینده اتفاق ویژه‌ای رخ دهد.
 
کلمات کلیدی : نماینده اصولگرایان+قالیباف+ضرغامی+الهام
 
سیدعلی حجازی
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۳:۲۴:۱۹
باسلام
(ما باید به توانمندی شخصی و مدیریتی ایشان و همچنین به مدیریت جهادی آقای قالیباف نیز که رهبری بر آن صحه گذاشتند توجه کنیم، اگر در انتخابات سال 1392 اصولگرایان روی آقای قالیباف اتفاق‌نظر داشتند اکنون شرایط متفاوت می‌شد. قطعا اصولگرایان از این‌که در مورد آقای قالیباف به اجماع نرسیدند پشیمان هستند.)از متن بالا

درورد برشمانماینده فهیم
ولی هنوز هم دیر نشده است
نجابت قالیباف آقای در به چالش نکشیدن آقای روحانی در بحث گذایی انتخابات سال 1392 و حفظ حرمت روحانیت از شاخصه های مثبت و قابل توجه آقای قالیباف است
مردی که خدمت به مردم را در هرمقطی اصل می داند واهل تجمیع نیروهای کارا است
مردی که ضمن داشتن شاخصه های اصلاح طلبی مسلح به علم وعمل روز و بهره گیری از امکانات روزآمد و مدرن سخت افزاری ونرم افزاری در اداره کشور ومدیریت است
مردی که سعی و تلاشی برای خدمت به همه احاد ملت خصوصا قشر محروم دارد (4011159) (alef-13)
 
Sahraeian
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۳:۵۱:۳۵
اقای الهام که کپی همان آقای احمدی‌نژاد است. مردم را کم حافظه فرض کرده‌اید؟ (4011174) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۱ ۱۸:۳۶:۰۲
فقط قالیباف محبوبیت داره .به آون دو نفر خداحافظی کنید (4011439) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۲۲ ۰۱:۳۷:۳۲
قالیباف بهترین گزینه است. مرد پرکار و کم ادعا . انشالله که موفق باشه (4011779) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.