نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429832
اهدای ۱۰ هزار سند رایگان زمین به محرومان در سال آینده
رئیس بنیاد مستضعفان از استمرار طرح محرومیت زدایی در سال ۹۶ خبر داد و گفت: سال آینده ۱۰ هزار سند به مردم محروم و واجدان شرایط استان گلستان اهدا می‌شود.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰
به گزارش تسنیم، محمد سعیدی‌کیا در مراسم اهدای اسناد اراضی کشاورزی به مردم شهرستان آق قلا گفت : استان گلستان تابلوی زیبای وحدت اسلامی است و خدا را شاکریم که خدمتگزار مردمی هستیم که با وجود سختی‌ها و مشکلات زیاد همیشه پشتوانه نظام بوده و در همه صحنه‌ها حضور دارند و خوشحالم که برای هفتمین بار برای اجرای طرح محرومیت زدایی به استان گلستان سفر می‌کنم.

وی تصریح کرد: امروز 3هزار فقره اسناد تحویل اقشار کم درآمد و محروم شهرستان آق‌قلا می‌شود و با برنامه ریزی های صورت گرفته تا آخر سال یک بار به این استان خواهیم آمد و 2 هزار سند بنیاد علوی را به مردم گلستان تقدیم خواهیم کرد.

وی با بیان این‌که برای نخستین بار در این مرحله از اجرای طرح محرومیت زدایی بنیاد در استان گلستان اسناد 160 قطعه زمین کشاورزی به جامعه هدف طرح در گلستان واگذار شد، تصریح کرد: در سال آینده نیز 10 هزار سند به مردم محروم استان گلستان اهدا می‌شود و امیدواریم بتوانیم با اهدای اسناد کشاورزی در زمینه بهبود معیشت و اقتصادی مردم گام‌های خوبی برداریم.
 
کلمات کلیدی : زمین+محرومان+بنیاد مستضعفان+محمد سعیدی کیا
 
Germany
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۰۹:۵۱:۱۲
باید به همه بی زمین های یاران زمین داده شود بخصو مجردها و تازه ازدواج کرده ها، این حق و فرصت را باید همه یک بار دولت بدهد. هر ایارنی حق دارد تکه زمین برای خانه ساختن داشته باشد (4092644) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.