توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400560
اهدای ۱۵ هزار سند رایگان زمین به محرومان تا پایان امسال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲
رئیس بنیاد مستضعفان از اهدای رایگان ۱۵ هزار سند زمین‌های مسکونی، کشاورزی و تجاری به محرومان بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب تا پایان سال خبر داد.

به گزارش تسنیم، محمد سعیدی‌کیا در گفت‌وگویی، اظهار کرد:‌ هفته گذشته 1000 سند زمین‌های کشاورزی، مسکونی و تجاری به مردم مازندران اهدا شد که تا پایان سال در استان 3 هزار سند رایگان دیگر در این استان به محرومان اهدا می شود.

وی با اشاره به اهمیت مبحث محرومیت زدایی و اجرای طرح‌هایی از جمله طرح پایلوت قلعه گنج، تصریح کرد: در استان‌های 7 گانه تا پایان سال 15 هزار سند رایگان به محرومان اهدا می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های بنیاد برای کمک به رفع محرومیت مناطق محروم و افزایش توانمندی برای ارتقای سطح زندگی افزود: میزان ارزش این 15 هزار سند که از املاک علوی است هنوز مشخص نشده است.

رئیس بنیاد مستضعفان آذرماه سال گذشته گفته بود:‌املاک علوی بر اساس آئین‌نامه به مردم واگذار می‌شود که تاکنون حدود 17 هزار سند به ارزش 42 میلیارد تومان واگذار شده است، پیش بینی می‌کنیم امسال به 20 هزار سند برسیم که کمتر از 10 درصد از قیمت این املاک را دریافت کرده‌ایم.

سعیدی‌کیا با اشاره به این‌که سالانه 30 درصد از سود بنیاد مستضعفان به بنیاد علوی می‌رود،‌ گفت: هم‌اکنون 25 شرکت در بورس داریم که تا پایان سال 10 شرکت دیگر بنیاد بورسی می‌شود.
 
کلمات کلیدی : واگذاری زمین +زمین رایگان +زمین به محرومان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.