نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490487
اعتراض نماینده اسلام‌آباد غرب به مدیران بنیاد جانبازان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حذف رشته‌های دانشگاه آزاد واحد اسلام‌آباد غرب را موجب ورشکستگی دانشگاه‌های وزارت علوم و در مغایرت برنامه ششم توسعه دانست.

به گزارش ایسنا، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در تذکر شفاهی به رییس‌جمهور، گفت: یک سال از جنایت تروریستی «ریجاب» گذشت و مظلومیت مضاعف شهیدان کرمی و نیک‌حض همچنان ادامه دارد.

نماینده اسلام‌آباد غرب در مجلس با انتقاد از عملکرد بنیاد جانبازان، گفت: مدیران این نهاد کارشکنی کرده و جانبازی و شهادت عزیزانی که مظلومانه گرفتار این حادثه تروریستی شدند را نمی‌پذیرند. اگر این مشکل حل نشود حتما درخواست تحقیق و تفحص می‌دهم که خود این آقایان و فرزندان‌شان چگونه از امتیاز جانبازی و ایثارگری استفاده می‌کنند. این افراد به خانواده این دو شهید ظلم بزرگی کرده‌اند.

وی با انتقاد از ابلاغ نشدن آیین‌نامه‌های برنامه ششم توسعه، به رییس‌جمهور تذکر داد: تعلل در این زمینه موجب ضعف توسعه و عمران در کشور می‌شود. ماده 112 مربوط به مناطق عملیاتی است و جبران عقب‌ماندگی این مناطق باید انجام شود. این منطقه همان جایی است که اقدامات تروریستی انجام می‌شود. متاسفانه به دلیل نوشته نشدن آیین‌نامه‌های مربوطه نمی‌توان نسبت به رشد 10 درصدی سالانه این مناطق امیدی داشت.
 
کلمات کلیدی : مجلس + بنیاد مستضعفان
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۳:۴۱:۲۷
اگر این مشکل هم حل شد وظیفه داری بعنوان وکیل مردم دست افراد سود جو به بیت المال رامعرفی کنید (4465352) (alef-3)
 
مجتبي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۴:۱۳:۳۴
با سلام اين موضوع به بنياد مستضعفان ارتباطي ندارد بلكه به بنياد شهيد و امور ايثارگران ارتباط دارند و اين نهاد بايستي جوابگو باشد (4465446) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۱۵:۲۵:۴۰
به نظر من, کل بدنه دولت باید اخراج بشن و دوباره آزمون واقعی بگیرن و جذب نیرو کنند.
به خدا با این افرادی که در دولت به واسطه پارتی استخدام شدن, مملکت ما به هیچ جا راه نمیبره (4465581) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.