نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410689
حمله خواستگار سابقه دار با کلاشینکف به خانواده ای که با ازدواج دخترشان مخالف بودند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۸
مرد جوانی به خواستگاری یک دختر در شهرستان «تاکستان» رفته بود اما پدر دختر ضمن تحقیق پی‌برده بود خواستگار دخترش دارای چند سابقه کیفری است و چند سال پیش هم به‌جرم قتل مدت‌ها در زندان بوده که با جلب رضایت و بخشش اولیای دم از قصاص نجات یافته و از زندان آزاد شده است.

به گزارش ایران، جوان کینه‌جو  روز جمعه با تهیه یک کلاشنیکف در مسیر پدر و خاله دختر قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله  آنها را هدف قرار داد که در این واقعه خونین پدر نگون‌بخت به قتل رسید و خاله دختر نیز مجروح شده و به بیمارستان انتقال یافت.

قاتل سپس برای کشتن دختر به محل کار او در یک آرایشگاه رفت و به محض روبه‌رو شدن با  او  و چند زن دیگر همه را تهدید کرد و با شلیک چند گلوله به دختر مورد علاقه‌اش وی را تا پای مرگ برد. این در حالی است که حال دختر 30 ساله وخیم گزارش شده است.

اما این پایان اقدام کینه‌جویانه قاتل نبود چرا که او به قصد کشتن برادر دختر، به‌دنبال وی رفت اما برادر دختر موفق به فرار شد. در این میان سه نفر از همسایگان و مردم اهل «خرمدشت» با رگبار گلوله قاتل بشدت زخمی شدند.

پس از این واقعه، قاتل کینه جو پابه‌فرار گذاشت که در حال حاضر مأموران در تلاش برای دستگیری‌اش هستند.

یکی از نزدیکان این خانواده  گفت: «فرامرز» 40 ساله از چند سال قبل خواستگار «مریم» بود. ولی از آنجا که پدر 52 ساله‌اش با این ازدواج مخالف بود، این شرور به شکل‌های مختلف برای آنها مزاحمت ایجاد کرد. او حتی سال گذشته در اقدامی جنون‌آمیز ماشین پدر «مریم» را به آتش کشید. قاتل فراری پیش از این نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر مورد علاقه‌اش رفته و قصد کشتن پدر خانواده را داشت که ناکام مانده بود. پرونده‌های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه‌های تاکستان، قزوین و... مطرح است.  اما مرد جنایتکار این بار نقشه شومش را عملی کرد و همه را به رگبار بست. این در حالی است که او به 17 سال زندان محکوم شده بود اما قبل از نهایی شدن حکم خانواده‌ای را سیاهپوش کرد.
 
کلمات کلیدی : قتل+جنایت
 
محمد
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۸:۴۲:۲۸
متاسفانه روند کند قضایی باعث آزادانه خلاف کردن این افراد شرور می شود. آیا خون این افراد بیگناه به گردن کیست؟!!!! (4003311) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۸:۵۶:۲۱
آفرین بر دادگاههای تاکستان و قزوین که دوسال معطل کردن تا قاتل موفق به قتل بشه!!!!!!!!!!!!!!!! (4003330) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۸:۵۸:۵۶
با توجه به تهديدات قبلي قاتل عدم رسيدگي منجر به چنين فاجعه اي شده قوه قضايي بايد فكري براي كار امدي دستگاهش بكند (4003333) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۹:۰۰:۲۳
واقعاً باید تاسف خوردبرای امنیت این مملکت ، قاتل از چوبه دار نجات یافته و دارای 17 سال حکم زندان و سابقه قبلی اسلحه کشی برای همین خانواده ،سابقه شرارت و به آتش کشیدن ماشین و قتل مجدد و هم اکنون هم فراری !!!!!دیگه باید چیکار میکرد!!!!!!! (4003335) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۹:۵۰:۴۲
حالا هی بگید نزارید قصاص بشه
بعضی آدمها مردشون بهتر از زنده شون هست
اینجور آدمها متاسفانه آمارشون روز به روز در حال افزایش هست (4003400) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۰۹:۵۶:۳۰
قاتل فراری پیش از این نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر مورد علاقه‌اش رفته و قصد کشتن پدر خانواده را داشت که ناکام مانده بود.

پس دفعه قبل پليس امنيت چيكار ميكرده. نشسته بوده كه كامروا از قتل برگرده بعد كاري كنه ؟ الان هم كه كاري نكرده زحمت كشيده داره دنبالش ميگرده. مگه ميشه كسي اسلحه تهيه كنه به خانواده اي حمله كنه ولي بعد چون موفق نشده راست راست تو مملكت راه بره تا دفعه بعد به موفقيت برسه!!!!!!. (4003420) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۶ ۲۰:۲۷:۳۴
این دیگه چه وضعیه!!! با این همه سابقه باز آزاد بوده!!! آخر سر هم کار خودشو کرده! واقعا مسخره س (4004315) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.