نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400789
فحاشی به نامزد پسرجوان، به قتل مرد 46ساله انجامید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۸
دهم فروردین امسال مأموران پلیس مشهد از تیراندازی به مردی در خیابان گاز باخبر شدند.

به گزارش ایران، پس از حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد مرد 46 ساله که از ناحیه پا هدف گلوله قرار گرفته به بیمارستان انتقال یافته است. اما به علت شدت خونریزی به کما رفته بود.از سوی دیگر تحقیقات برای شناسایی عامل این ماجرا ادامه داشت تا اینکه مشخص شد متهم پرونده پسر جوانی به نام سعید است که روز حادثه همراه پدر و عمویش خود را به مقابل خانه مرد میانسال رسانده و او را هدف گلوله قرار داده بود. با گذشت سه ماه از این حادثه مرد میانسال تسلیم مرگ شد و بدین‌ترتیب پرونده دراختیار تیم جنایی مشهد قرار گرفت.

این در حالی بود که عموی عامل جنایت با مراجعه به مأموران خود را تسلیم کرد و مدعی شد در ماجرا نقشی نداشته است.

در ادامه تحقیقات اواخر هفته گذشته مأموران پلیس اطلاعات مشهد دریافتند دو متهم فراری – پدر و پسر – به مشهد بازگشته‌اند. بنابر این آنها را بازداشت کردند.

متهم اصلی پرونده دیروز در مقابل قاضی «سید جواد حسینی» بازپرس کشیک ویژه قتل مشهد به بازسازی صحنه قتل پرداخت و گفت: پنج روز قبل از تیراندازی نامزد کردم. اما روز حادثه متوجه شدم مقتول به نامزدم ناسزا گفته است. بنابر این از شدت عصبانیت با برداشتن اسلحه به طرف خانه مقتول رفتم. می‌دانستم او اسلحه دارد به همین خاطر اسلحه وینچستری همراه بردم و به او شلیک کردم.

پدر و عمویم پس از تیراندازی خود را به آنجا رسانده و در ماجرا دخالتی نداشتند.

متهم جوان دیروز پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی در این‌باره ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل+جنایت+مرگ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۰۸:۴۰:۴۴
ما کی میخواهیم بفهمیم که فحش باد هواست. (3968467) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.