توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410838
راز سر به مهر جسد مردی دست و پا بسته که سرش درون کیسه پلاستیک بود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۰
خبرجنوب نوشت: جسد دست و پا بسته مردی که در زمین های زراعی اطراف شیراز کشف شده، تیم جنایی را در برابر یک معمای پیچیده قرار داده است.

رازگشايي درخصوص اين پرونده از هفته گذشته همزمان با كشف جسد مردی که دست و پایش بسته و سرش درون پلاستیکی بود و در زمین های زراعی اطراف شیراز رها شده بود، آغاز شد.

محل كشف جسد حوالي شیراز بود كه با دستور بازپرس جسد به پزشكي قانوني منتقل و تحقيقات در اين خصوص آغاز شد.

در بررسی های اولیه آثار خفگی بر روی گلوی این مرد مشهود بود از این رو ماموران احتمال دادند که وی با طناب خفه شده و پس از قتل، جسدش به این منطقه منتقل شده است.

از همان زمان تيمي از كارآگاهان تحقيقات خود را در اين خصوص آغاز كردند تا با شناسايي هويت قرباني، معماي اين جنايت هولناك را فاش كنند.

آنها پس از گذشت چند روز از کشف جسد توانستند به سرنخهایی دست یابند که احتمال می داد مقتول پس از اینکه دست و پایش بسته شده به قتل رسیده و سپس قاتل یا قاتلان سر وی را درون پلاستیکی کرده و در حالی که همچنان دست و پایش بسته بوده در آن محل رهايش کرده اند. رازگشايي درخصوص قتل اين مرد ادامه دارد تا با دستگيري عامل يا عاملان قتل، راز معماي اين جنايت فاش شود.

در بررسيها مشخص شد كه آثار ضرب و جرح روي بدن مرد ميانسال ديده شده و احتمال قتل در درگيري وجود دارد.

هم اكنون پرونده براي رسيدگي و تحقيقات بيشتر به دادسراي محل كه جسد درآنجا كشف شده بود فرستاده شد تا معماي اين جنايت مرموز فاش شود.
 
کلمات کلیدی : قتل+جنایت+قاتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.