نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406191
جوان غیرتی، پسری را که با خواهرش رابطه عاشقانه داشت، کشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۵
فروردین سال گذشته درگیری بین دو جوان در منطقه‌ای در تهران به مأموران گزارش ‌شد. وقتی پلیس به محل رسید، مشخص شد یکی از این دو جوان به قتل رسیده‌ است.

به گزارش ایران، در تحقیقاتی که مأموران انجام دادند، مشخص شد دعوا بین دو پسر به نام‌های بابک و آیدین رخ داده و در این میان آیدین به قتل رسیده‌ است. به‌این‌ترتیب آیدین بازداشت و بازجویی‌ها از او آغاز شد.  آیدین اتهام قتل را قبول کرد و گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتار خواهرم شده‌ بودم. او مرتب با تلفن همراهش حرف می‌زد و پیامک می‌داد. وقتی از او پرسیدم با چه کسی حرف می‌زند، توجهی نکرد؛ ضمن اینکه به من هم نمی‌گفت آن فرد کیست تا اینکه خودم تحقیق کردم و متوجه شدم او با بابک ارتباط دارد. من بابک را می‌شناختم و این موضوع خیلی ناراحتم کرد. احساس کردم به من خیانت شده ‌است؛ او حق نداشت با خواهر من رابطه عاشقانه برقرار کند؛ به‌همین‌دلیل هم ناراحت شدم و مقابل خانه بابک رفتم تا به او اعتراض کنم و بگویم چرا این کار را کرده‌ است. بابک را صدا زدم و با هم درگیری لفظی پیدا کردیم. با بالارفتن صدای ما بود که چند نفر از اعضای خانواده‌اش بیرون آمدند و دعوا شروع شد و بابک من را زد؛ برای اینکه بتوانم از خودم دفاع کنم، با چاقو یک ضربه به او زدم.  متهم درباره اینکه چاقو را از کجا آورده و چرا برای دعوا با خود چاقو برده بود، گفت: من برای دعوا چاقو نبرده‌ بودم؛ این چاقو همیشه با من بود و از آن استفاده نمی‌کردم. در آن لحظه وقتی دیدم بابک در حال کتک‌زدن من است و تعداد کسانی که از او حمایت می‌کنند هم زیاد است، نتوانستم با دست از خودم دفاع کنم و چاقو کشیدم.

این در حالی است که اولیای ‌دم هم با اعلام شکایت خود گفتند: ما در جریان رابطه بابک با خواهر این جوان نبودیم؛ اگر او اعتراضی داشت، باید به خواهر خودش اعتراض می‌کرد. وقتی مقابل خانه ما آمد، عربده‌کشی کرد و بابک هم برای اینکه او را آرام کند، بیرون رفت اما مرد جوان پسرمان را زیر مشت و لگد گرفته‌ بود و اهالی هم سعی کردند او را از این وضعیت بیرون بیاورند که او چاقو کشید و پسرمان را به قتل رساند.  با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد.
 
کلمات کلیدی : قتل+جنایت+مرگ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۳۲:۴۴
غیرتی واژه مناسبی برای یک قاتل نیست. (3986983) (alef-11)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۴۳:۰۷
انتخاب این تیتر صحیح نیست....جوان غیرتی! (3987007) (alef-11)
 
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۵۴:۳۶
اسم این کار غیرت نیست ، حماقت است!!!!!! (3987031) (alef-11)
 
تئو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۸:۵۹:۲۹
جناب الف این چه تیتری است که می زنید منظور شما این است که هر کس غیرت دارد کشت و کشتار راه بیندازد - غیرت اگر باشد کجا خواهر انسان با نامحرم ارتباط داشته باشد و من هم بگویم جون من اسمش رو بگو - (3987041) (alef-11)
 
taha
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۰۶:۴۷
اگر ایدین در این ماجرا به قتل رسیده چطوری بازداشت شده؛؛؛ (3987059) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۳۹:۰۱
«... در این میان آیدین به قتل رسیده‌ ... آیدین بازداشت ...» ؟ یعنی پلیس مقتول رو بازداشت کرده ؟ (3987108) (alef-11)
 
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۴۹:۰۸
اعدام هر چه سریعتر لازمه برای پسر روانی (3987119) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۰۹:۵۶:۵۸
این حرفش که میگه باید به خاهر خودش اعتراض می کرد جالبه. باید وقتی پدری این طور از کار پسرش دفاع می کنه پسره راحت بره با هر دختره رابطه داشته باشه و خیالش هم راحت باشه. باید ازش پرسید راجع به دختر خودت هم همینطور می گی؟ تو کشور ما همیشه اینجور وقتا فقط دختر ا مقصرن به همین خاطر یه حاشیه امن واسه اینجور کارا واسه پسرا به وجود اومده. قابل توجه مسئولین فرهنگی که فقط تو تلویزیون بلدن بگ مهریه رو کم کنین. خوبه بگن یه ذره به پسراتون شرف یاد بدین. نگین پسره خودش بزرگ میشه.. نامردی اگه چاپش نکنی.. (3987129) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۰:۲۹:۵۵
از ناموس خود دفاع کرده

یعنی اگر شما کسی با خواهرتان رابطه داشته باشه از او پذیرایی می کنید (3987165) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۲:۲۱:۳۹
منم بودم همین کار رو میکردم.درود به غیرتش (3987373) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۴ ۱۹:۴۶:۴۹
البته ماجرا می توانست طور دیگری خاتمه یاد مثلا این پسر غیرتی به دوستش بگوید اگر خواهرم را دوست داری بیا خواستگاری و اگر دوستش نداری رابطه ات را قطع کن . لازم نبود دست به قتل بزند (3988151) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.