توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409294
باد شدید در پیرانشهر قربانی گرفت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: تردد در اطراف دیواری فرسوده در حین وزش باد شدید و فرو ریختن دیوار در پی شدت یافتن باد موجب مرگ یک زن و مصدوم شدن همسر وی در یکی از روستاهای پیرانشهر شد.

به گزارش ایرنا عباس جعفری افزود: این خانواده در خانه باغی در روستای سیلوه پیرانشهر حضور داشتند و فرسودگی دیوار و وزش باد شدید در پیرانشهر موجب فروریختن دیوار و فوت وی شد. وی اظهار کرد: روز گذشته به علت وزش باد و بر اثر سقوط داربست مسجد لطفعلی خان ارومیه نیز یک فرد مصدوم شد و یک دستگاه خودرو پژو پرشیا نیز آسیب دید. 

وی بیان کرد: از شهروندان استان درخواست می شود تا هنگام وزش باد شدید از تردد در اطراف ساختمانهای نیمه کاره، تردد در مناطق مرتفع و مناطقی که درختان کهنسال دارد, خودداری کنند. جعفری با اشاره به احتمال افت دما و پیش بینی بارش برف اظهار کرد: در 15 روز گذشته بسیاری از هم استانی ها دچار مسمومیت هایی بر اثر گاز مونواکسید کربن شدند که در خواست می شود تا نسبت به کنترل وسایل گرمایشی خود اقدام کنند.
وی اظهار کرد: مباحث مربوط به سوخت و آرد در مناطق صعب العبور نیز بررسی شده و تدابیر لازم اندیشیده شد.

مدیرکل بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: برای بازگشایی مسیرها نیز تدابیر لازم اندیشیده شده است و راهداران و نیروهای امدادی در پایگاهها مستقر هستند.

از روز چهارشنبه دمای هوای استان 10 درجه کاهش می یابد و بارش برف در مناطق سردسیر و مرتفع پیش بینی شده است.
 
کلمات کلیدی : باد شدید ،پیرانشهر، طوفان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.