نظر منتشر شده
۲۰
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462123
دادستان کل کشور: گاهی می گویند فلان آقا در خوزستان حرفهایی زده؛ ما می گوییم نوبت آن ها می رسد، باید این دمل برسد تا رسیدگی کنیم
بخش خبری الف، 24 فروردین 96
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴
دادستان کل کشور امروز در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی و انقلاب استان یزد از برنامه های دستگاه قضایی برای پیشگیری از جرائم انتخاباتی و مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی سخن گفت .

حجه الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی موجود فضایی نامن است گفت بر خورد با مسائل فضای مجازی از موضوعات مهمی است که زیر ساخت آن در اختیار قوه قضاییه نیست و مسئولان امر و وزارتخانه ها باید در مواجهه با این اسیب ها ستاد بحران تشکیل دهند و به این موضوعات رسیدگی کنند .

دادستان کل کشور با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه بر ایجاد فضای سالم شاداب امید بخش و قانونمند در جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه و ارزشمند در کشور تاکید کرد و گفت امروز دشمن برموضوع انتخابات ایران تمرکز کرده است و دستگاه قضایی این موضوع را رصد می کند و تلاش داریم با ایجاد فضای سالم اجازه ندهیم از این شبکه ها سوء استفاده شود.

به نوشته خبرگزاری صداوسیما، حجه الاسلام والمسلمین منتظری در پاسخ به اظهارات برخی که می گویند چرا مدیر فلان کانال و شبکه را دستگیر کرده اید گفت ما مدارک و شواهدی داریم که اینها برای انتخابات ما برنامه ریزی داشته اند و الان بنا نیست که این مدارک را افشا کنیم چرا که مسائل خلاف عفت عمومی و مسائل امنیتی را ما نمی توانیم علنی کنیم و بر همین اساس ما وظیفه داریم که برخورد کنیم و دستگیر کنیم فارغ از اینکه به کدام جناح و گروه سیاسی وابستگی داشته باشند .

دادستان کل کشور افزود گاهی به ما می گویند فلان آقایی در خوزستان فلان حرفهایی را زده است، فلان جا حرف های دیگری زده ، ما می گوییم نوبت آن ها هم می رسد و باید این دمل برسد تا به آنها هم رسیدگی کنیم.
حجه الاسلام والمسلمین منتظری گفت قوه قضاییه هیچگاه بی دلیل و بی مدرک کاری نمی کند و بر اساس قانون عمل می کند و وظیفه ما بر حسب قانون برخورد است و انتظار ما از دستگاههای اجرایی این است که با ما همکاری کنند .

دادستان کل کشور خاطر نشان کرد برای ما این جناح و ان جناح ندارد و مقام قاضی و قضاوت اینچنین نیست که بدون دلیل و به خاطر وابستگی جناحی برخورد کند .

دادستان کل کشور اظهار امیدواری کرد در استانه انتخابات همه دستگاها و جریانات سیاسی و همه دلسوزان نظام ضمن رعایت اخلاق انتخاباتی و قوانین و موازین شرعی و قانونی شاهد فضایی شاد و امید بخش برای حضوری حداکثری مردم در انتخابات باشیم .
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد، بقایی، انتخابات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۹:۳۱:۰۸
چطور مال بقیه رو نرسیده رسیدگی می کنید؟! (4253603) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۰:۱۹:۲۷
توکلی مثلا؟
زاکانی ایا؟
اینا که خداروشکر به قول شماها طرف اونور
نقد هست به قوه‌قضاییه اما مواردی که فرمودین (4254129) (alef-13)
 
سیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۹:۳۴:۴۶
خیلی‌هم‌دیرشده. (4253608) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۱۹:۴۲:۵۷
تعفن اين دمل همه جا رو گرفته بيش از اين برسد كه با شعار ولايتمداري عليه ولايت حرف مي زنند؟ (4253630) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۲:۳۷:۲۰
اونهایی که تو فتنه 88 آتش بیار معرکه بودن لطفا الان دم از ولایت نزنند که خیلی مشمیز کننده است. فعلا بذارید دو مسبب اصلی فتنه 88 محاکمه بشن و رافت نظام از روشون برداشته بشه بعد اظهار نظر کنید (4254291) (alef-13)
 
نظری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۰۷:۴۰:۳۶
چرا بصریت گرایی مورد ادعای بخشی از جریانات و گروههای سیاسی که موجب حذف بسیاری از نیروها شد قادر نبود از روزهای نخست شکل گیری این دمل را درک کند؟ چرا به بهانه حمایت از این دمل چرکین با واقعیات بسیاری برخورد قهر آمیز شد؟ چرا بصیرت افزایی مورد ادعای برهی جریانات سیاسی قادر نبود چنین در تبلیغات و رفتار عوام پسندانه افرادی مثل احمدی نژاد گرفتار نشوند؟ تصور می کنید مبانی و اصول بصیرت مانع از گرفتاری در دام شعارها و رفتار عوام فریبانه کدام است؟ (4259671) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۲:۱۳:۰۸
حاج آقا برا دادگاهی کردن این آقا که میفرمایید چهار سال وقت داشتید و بیش از چهار هزار خرابکاری و پرونده مورد دار داشت ولی دریغ از یک احضاریه!!!خدایش اگه یک اصلاح طلب بود این جور باهش برخورد !!!؟؟؟ (4253944) (alef-13)
 
نعمت الله صداقتی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۳:۰۶:۱۴
بسم الله الرحمن الرحیم
اگر قرار است که دستگاه قضایی پیشگیری کند پس چرا منتظر رسیدن دمل هستند، (4254013) (alef-13)
 
Netherlands
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۱:۱۸:۵۰
چطور دادستان مشهد می بفرمایند باید قوه قضایه جلوگیری کنه! دادستان کشور منتظر رسیدن دمل است؟! قوه قضائیه ساز و کار مشترک در شهر های مختلف ندارد ؟! (4254197) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۴ ۲۳:۲۵:۲۸
جباب دادستان مدم از این واژگان شما متعجبند یعنی چهار سال این بقول شما دمل نرسیده بود!!! باز هم باید رهبری را در بی تدبیری ها و سیاسی کاریها هزینه می کردید!!!!! (4254043) (alef-13)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۱:۳۶:۱۱
بی عدالتی در مسائل سیاسی بیداد میکند. یک جناح آزاد آزاد جناح دیگر دشمن و دشمن و باز هم دشمن. (4254227) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۵:۳۹:۴۵
بقایی: امروز شنیدم یک مقام قضایی کلی‌گویی کرده گفته آن آقایی که در خوزستان حرفی زده به او رسیدگی می‌کنیم. همین آقا به من می‌گفت چرا احمدی‌نژاد مرا وزیر دادگستری نگذاشته است! (4254347) (alef-13)
 
شیدا
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۶:۴۳:۲۷
اقای دادستان این دمل خیلی وقته رسیده باید نیش در زد................ (4254357) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۷:۵۱:۰۷
اين دزدي واختلاسي كه در دولت احمدي نژاد رخ داد هنوز دمل ان نرسيده؟معاون اول ايشان اقاي رحيمي تا زماني دولت احمدي نژاد قدرت داشت همچنان ازاد بود ايا بازهم ميگوييد برخورد ها جناحي نيست؟مردم خوب ميداننددر قوه قضاييه برخوردها چگونه است (4254425) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۸:۴۱:۳۰
این آقا کیه وچی گفته واضح صحبت کنید (4254478) (alef-13)
 
حیدرعلی
Denmark
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۰۹:۰۲:۳۵
اقای دادستان باتوجه به صحبت های کدخدایی و ارتباط نظرات اقای مصلحی در شورای نگهبان و رد صلاحیت اقای هاشمی عرض می کنم اگر ایشان رد نمی شدند رییس جمهور می شدند و چون رای بسیار قاطعی داشتند بیشتر از ایشان مواظبت می شد و هنوز زنده بودند.این قصور و تقصیر بر عهده کیست؟ (4254501) (alef-13)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۲:۵۹:۴۹
دادستان محترم دروغ آمد نیوز را باور می کند اما فیلم صحبت ها نه!
واقعا احمدی نژاد در خوزستان بر علیه رهبری صحبت کرد؟ (4254820) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۳۰:۴۶
این دمل در سال 88 رسیده بود ولی اشتباهی دمل های دیگر جراحی شد . (4254982) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۸:۱۰:۳۴
متاسفانه ار این صحبت ها زیاد شنیده ایم.اعتماد مردم به این گفته ها شاید ده در صد باشد.دادستان محترم ما الآن معنی پیشگیری از جرم را می فهمیم. (4258376) (alef-3)
 
ثابتی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۷ ۰۷:۴۲:۲۶
چرا سیستم قضایی در ایامی که احمدی نژاد با فحاشی و اتهام سازی علیه مقامات کشور زمینه های بروز فتنه و گرایش کور و شاید ناخواسته افراد بسیاری را به فتنه فراهم می ساخت از درک لازم برای برخورد با ریشه های فتنه و تخریب نظام اقدام نکردند؟ (4259673) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.