توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459566
واکنش سیدمهدی طباطبایی به سخنان احمدی نژاد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۷
حجت الاسلام والمسلمین استاد سیدمهدی طباطبایی به سخنان توهین امیز احمدی نژاد نسبت به مرحوم آیت الله هاشمی واکنش نشان داد.
به گزارش انتخاب،در ویدیویی که از استاد مشهور اخلاق در صفحه ی ایسنتاگرام ایشان منتشر شده، او لحن احمدی نژاد در مورد آیت الله هاشمی را نشان از افکار کوته بینانه توصیف می کند.

وی گفت: هاشمی اهل دیانت و سیاست بود، هیچگاه اهل حمله نبود، اهل حمله کسانی هستند که کوته فکر هستند و اندیشه شان این است که با حمله به بزرگان می توانند خود را موجه سازند اما غافل از روشهای غلط خود بوده و هشتند.حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی افزود: انچه باید جامعه به آن توجه کند این است که اقای هاشمی روشنفکر بود و به فکر اگاهی دادن به مردم بود.

این استاد حوزه اضافه کرد: آیت الله هاشمی مورد توجه بسیاری از خردمندان کشور و افراد شایتسه است. با این حمله که برای خودستایی یا خود نشان دادن انجام گرفت، هاشمی و پیش بینی هایش در بین افکار عمومی از بین نخواهد رفت.
وی تاکید کرد: مردم به راه خود اگاه شده و این اگاهی را با رای خود نشان خواهند داد.
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۳:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۶:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۵ ۱۳:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۱۹:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۰۷:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۱ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۳ ۱۲:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۳ ۰۷:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۲۱:۱۹
 
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد، بقایی، انتخابات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.