نظر منتشر شده
۱۰۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462279
واکنش مجید انصاری به ثبت‌نام احمدی نژاد؛
تا الان خویشتن‌داری کردیمو کمتر به تحلیل گذشته پرداختیم / مردم باید بدانند این افراد چه بر سر کشور درآورده‌اند
بخش سیاسی الف، ۲۵ فروردین ۹۶
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند. 
 
حجت الاسلام مجید انصاری با اشاره به نامه‌ها و بیانیه‌های محمود احمدی نژاد علیه دولت گفت: نامه‌ها و حرف‌هایی که احمدی‌نژاد این روزها مطرح می‌کند تنها یک بازی انتخاباتی است چرا که همه می دانند آقای احمدی‌نژاد چه بر سر اقتصاد این کشور آورده است. 
 
به نوشته ایلنا، او افزود: همه می‌دانند که بیش از ۷۰۰ میلیارد دلار درآمد افسانه‌ای کشور چه کاری با کشور کرد و همه می‌دانند روحانی یک دولت بدهکار تورم افسار گسیخته ۴۴ درصد، رکود منهای ۶.۷ درصدی و روابط بهم ریخته با دنیا و تحریم‌های فزاینده تحمیل شده را تحویل گرفت. اینها و مهم‌تر از همه بهم ریختن بنیان‌های اخلاقی کشور مهم‌ترین دستاوردهای دولت احمدی نژاد بود. 
 
معاون حقوقی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: حالا آقای احمدی نژاد با همه چیزهایی که برای دولت‌های آینده به ارث گذاشته است فرار رو به جلو می‌کند چون در جریان انتخابات حتماً در مناظره‌ها گوشه‌هایی از عملکرد او برملا خواهد شد. 
 
وی گفت: دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند. آن هم برای اینکه به سیاه‌نمایی متهم نشویم. ما می‌خواستیم در جامعه امید ایجاد کنیم حالا آقایان وقتی خودشان شروع کردند فرصت مناسبی است که در ایام انتخابات این مسائل روشن شود تا مردم در جریان بسیاری از حرف‌های گفته نشده قرار گیرند و بدانند این افراد چه بر سر کشور آورده‌اند. 
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد، بقایی، انتخابات
 
محمد خندستانی شهرکرد
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۴۸:۲۷
بابا خیلی رو دارین (4254885) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۵۶:۰۷
به نظر من دولت بهتره درباره عملکرد خودش در این چهارسال پاسخگو باشه وفضا را به دوران احمدی نژاد سوق نده ونگذاره تحلیل کسانیکه مدعی بودند جریان احمدی نژاد برای دوقطبی کردن فضا به نفع اصلاح طلبها و اعتدالیها وارد انتخابات شده رنگ حقیقت به خود بگیره (4255153) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۴۳:۲۹
آقای انصاری الان بعد از 4 سال خودتون تبدیل شدید به دولت قبل. حالا نوبت تحلیل کارنامه دولت شماست. لطفا از چرایی انکار وعده 100 روزه صحبت کنید ؟؟؟؟ (4255740) (alef-13)
 
امیر حسین سلطان/تهران
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۴:۴۸
آن دوران 8 ساله قابل حذف شدن از تاریخ این مرز و بوم نیست پس چرا نباید به تحلیل آنچه بر سر این کشور و ملت آمده است پرداخت؟؟؟!!! لاپوشانی کردن مصائب دوران 8 ساله هم حد و اندازه دارد. به اندازه کافی و وافی در آن دوران رسانه ملی لاپوشانی کرد. هنوز هم می خواهید آن وضعیت ادامه یابد؟! (4255811) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۴:۵۱
کدام لاپوشانی عریز من اینها هرچی از دولت قبل تو چنته داشتند رو کردند تا ضعفهای دولت خودشون رو بپوشانند (4256842) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۳:۳۶:۵۰
دولت احمدی نژاد بزرگترین نعمت برای روحانی هست. همه اش خودشون را با اون مقایسه می کنند (4256471) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۴۹:۳۱
مدرک ارائه کنید بدهید دادگاه با شکایت رسمی زندانی شان کنند چرا فقط حرف می زنید آنها هم راست راست می چرخند (4256861) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۷:۱۰
خودشونو کشتن با خویشتن داری واقعا!!!
[Forwarded _from Yaminpour]
📝درباره ماجراهای احمدی نژاد

🔹بسیاری از پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ۱۳۸۴ می گفتند او روزی مقابل رهبری می ایستد!
در مملکت ما چقدر پیشگو و نوسترآداموس هست؟!

🔹هرقدر پیشتر می آمدیم این پیشگویی ها کینه توزانه تر می شد. حتی گروهی در سال ۸۸ خودشان ضد ولایت شدند که اثبات کنند احمدی نژاد ضد ولایت است!

🔹من نام این پیشگویی ها را "پیشگویی های تحقق یابنده" می گذارم. در واقع اینها پیشگویی نیست بلکه نقشه و طراحی است. مثلا اگر کسی نامه بی سلام و تحیت می نویسد و رهبری را از فتنه می ترساند، فتنه را پیشگویی نمی کند، بلکه فتنه را خلق می کند.

🔹حالا آنهایی که در برابر هتک حیثیت و حرمت نظام و انقلاب دم برنیاوردند و استنصار رهبری را با سکوت و چند پهلویی پاسخ دادند، امروز هلهله می کنند که دیدید ما بهتر از احمدی نژاد بودیم؟!

🔹همانطور که حب احمدی نژاد بسیاری را کور و کر کرده، "بغض" او هم جماعتی را کور و کر کرده است. اینها سالهاست منتظر تحقق پیشگویی های تحقق یابنده ی خود هستند؛ نه برای انتقام از احمدی نژاد که برای انتقام از رهبری.

🔹آیا این مدعیان شناخت و بصیرت شان بیش از رهبر معظم انقلاب است؟! خیر. ولی مواجه ی رهبری از جنس دیگری است. او به انتظار سقوط دیگران نیست؛ آنچنانکه شش ماه پیش هم از باب "النصیحه للمومن" و دلسوزی برای برادر مومن، احمدی نژاد را از حضور در انتخابات نهی کرد تا کمتر ضرر کند.

🔶حالا می ماند که احمدی نژاد در مسیر ظن ناصح دلسوزش قدم بر دارد یا آنچنان که تا به حال کرده، در زمین مین گذاری شده ی پیشگویی های تحقق یابنده!

وحید_یامین_پور
@yaminpour (4255201) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۱۹:۰۹
آقای یامین پور! اگر حب احمدی نژاد شما را کور و کر نکرده اما بی شک شما را از جاده ی انصاف و اخلاق خارج کرده است...!؟ از یاد نبرده ایم و نمی بریم که آقای یامین پور در سیمای ضرغامی از عوامل دمیدن در آتش خشم مردم در سال 88 بودندو اینک در برنامه جهان آرا مشغول درفشانی هستند...!؟ (4255827) (alef-13)
 
123
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۰:۴۱:۱۹
یعنی هر چی فکر میکنم بیشتر متعجب میشم که شما چطور و با توجه به چه گزینه هایی به این نتیجه رسیدی
شما نوشته هاتون باید منتج به یک نتیجه بشه و اونهم اینه که ما خوبیم هر کار هم انجام بدهیم خوبیم
و افراد مقابل ما هم بدند باز هرکاری ما انجام بدهیم اونها هستند که بدند
این خلاصه فلسفه افرادی مثل یامین پور است (4255871) (alef-13)
 
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۵۹:۰۴
ادب از که آموختی برادر؟ رو دارین یعنی چه؟ هشت سال کشور دست محمود و یارنش بود هر کاری دوست داشتن کردند. نمی دانم چرا متوجه نیستید که تحریم های کمر شکن نتیجه سیاست های خارجه غلط دولت قبلی بود؟ همین آرامش نسبی فعلی هم نتیجه تلاش دلسوزان مملکت است. اخه دادن یارانه و انبوه سازی و ریختن نقدینگی جلوی مردم چه کمکی به پیشرفت این کشور کرد؟ از خدا بترسید برای قضاوت ها غیر منصفانه تان. خدا رو شکر و هزاران بار شکر که مقام معظم رهبری فرمودند صلاح نیست فلان آقا در انتخابات شرکت نماید. اگر این هوشمندی رهبری نبود معلوم نیست و معلوم نبود چه بر سر کشور می آمد.
رو دارین؟ اگر به رو داشتن باشد، رو کسی دارد که سرکشی و سرپیچی می کند.

نوشتم امیدوارم الف منتشر نماید. (4255334) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۳۹:۵۵
من طرفدار محمود نیستم فقط بدان که تحریم بخاطر این بود که دولت وقت نمیخواست سیمان بریزه توی قلب رآکتور... وگرنه تعطیل کردن و بر باد دادن صنعت هسته ای برای دولت بعدی هیچ گونه شاهکار سیاسی تلقی نمیشه! (4255729) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۱:۵۷
موندم اینکه دروغ میگی هر کاری خواستن کردن یعنی چی
یک دونه مونو ریل خواست توی قم بسازه آنقدر سنگ اندازی کردند که کار رسید به سال 90 و 91 که کشور تحریم شد بودجه نتونست بده و آخرش نیمه کاره موند
سیاست خارجه غلط از کجا آوردی اینکه آمریکا هم جرات نداشت ایران رو تهدید کنه غلط بود یا اینکه الان سفیر مورد نظرمون به سازمان ملل راه نداد یا اینکه اردن عربستان هر کشور عقب مونده توی منطقه الان دارند ما رو تهدید میکنند (4256031) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۵:۱۱:۳۱
اگه این مردم میفهمیدن الان ما ژاپن بودیم نه ایران! (4256479) (alef-3)
 
مشعود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۸:۴۶
فقط میخوام تو مناظره ببینم باز به چیز چیز گفتن میفتین یا نه! (4255575) (alef-13)
 
اکسیر
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۸:۰۴
احمدی نژاد پدیده است واقعا! از همه حیث پدیده هست و بود.واقعا جا داشت یک ایسم بنام ایشان معرفی شود.// ایکاش این فرهنگ اسلامی در مردم ما نهادینه میشد که " لاتقف ما لک لیس به علم" .من دور گذشته به روحانی رای سفید انداختم.این دور بفرض کاندیداهای موجود که تا الان ثبت نام کردن قطعا به ایشان رای خواهم داد و فعالیت خواهم کرد.ضمن اینکه عیوبی بر عملکرد دولتش وارد میدانم.یادمون باشه امیرالمومنین چه زیبا فرمود:" مردم در هر عصری لایق حکام همان عصرند" (4255654) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۰۶:۱۵
این پاسخ دقیقا مثل پاسخ احمدی نژاد سال 88 بود که 3-4 سال می گفت مفسدین را رو می کنم و بعد تو مناظره ها علیه هاشمی و خاتمی و موسوی سخن پراکنی کرد. دقیقا این دولت مثل این دولت است. (4256605) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۱:۳۱
بعید میدونم حریف زبان این پدیده شوید (4254888) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۱:۳۲
احسنت . واقعا خیلی از قشر ضعیف نمیدونن چی شده فقط این 2 ریال یارانه را می بینند اما متوجه نمیشن چه به سرشان اومده و چقدر فقیرتر شده اند (4254889) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۳:۱۷
خویشتن داری کردید ؟!!! شما که همش داشتید از دولت قبل میگفتید !!!
راستی در مناظرات درباره بازداشت چند ماهه بقایی در وزارت اطلاعات هم توضیح دهید جناب انصاری!
در مورد کمک 5 میلیاردی ب.ز. به ستاد انتخاباتی بنفش در انتخابات 92 هم توضیح دهید ...
در این مورد هم توضیح دهید که چطور یک نفر سال 78 مدرک دکتری خود را میگیرد اما از سال 58 در تمام مسئولیت ها خود را دکتر جا می زند !!! آیا این فریب مردم نیست ؟! این فرد که خود را حقوق دان میداند چرا در مجلس اول مدرکش را دکتری درج کرده ؟! (4254893) (alef-13)
 
Malaysia
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۶:۳۷
اگه راست میگی تو تلویزیون با خود احمدی نژاد مناظره کنین. شما که به خاطر دست خالی بودن همیشه از دعوت مناظره متخصصان و کارشناسان و اساتید دانشگاه منتقد دولت شونه خالی کردین. (4255453) (alef-13)
 
سورنا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۳:۲۲
ای کاش خویشتن داری نمیکردید... (4254894) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۶:۱۹
چه عجب (4254896) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۷:۵۳
کاش زودتر این کا را می کردید تا این افراد اینقدر پر رو نشوند . اطلاع رسانی ضعیف در مورد وضعیت وخیم کشور پس از احمدی نژاد در طی این چند سال از نقاط ضعف تیم رسانه ای دولت بوده و موجب شده تا افرادی که خود موجب نابودی کشور بودند اکنون پس از چهار سال به عنصر فراموشی جامعه دل ببندند که البته مردم ان سالها را که همه چیز از جمله ارز ثانیه ای افزایش قیمت پیدا می کرد و هر روز روابط ما با جهان متشنج تر میشد و ........ هیچگاه فراموش نخواهند کرد. (4254900) (alef-13)
 
سهیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۳:۵۸:۵۴
شما زحمت بکش از همین الان هر چی دلت می خواهد بگو.مردم خودشون میدونن کی انتخاب کنن (4254902) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۰۲:۲۴
آقاي رىحاني ما به شما راي خواهيم داد ولي لطفا توقعات مردم را برآورده كنيد با بچه بازي كاري نداشته باشيد در ضمن انتظار ما بيشتر از اين بود دور دوم جبران كنيد (4254906) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۷:۵۵
بذار ببینیم اصلا رای میاره واسه دور دوم؟!!! (4255602) (alef-13)
 
کامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۰۴:۰۱
آقای انصاری...
شما به چه حقی خویشتنداری کردید؟
مگه امنیت مملکت، پول مردم، بیت المال، رفاه و آینده مردم و جوانان مسخره دست شماست که اجازه دادید یک سری افراد برای خودشون راست راست راه برن؟
حالا که خودتون به خطر افتادید می خواید حقیقت رو بگید؟
پس معلومه این هم به خاطر مردم نیست. به خاطر کشور و انقلاب نیست. اگر الان دهنتون باز شده به خاطر منافع خودتون هست. (4254908) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۷:۰۶
آقای روحانی نمیخواست فضا رو ناآرام کنه. الان که احمدی نژاد خودش وارد انتخابات شده و میخواد جوسازی کنه دیگه چاره ای نیست. (4255987) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۹:۵۶:۱۷
خوب شد معنی خویشتن داری رو هم فهمیدیم ، آقا هر چی تونسته حق و ناحق تو سخنرانیهای یکطرفه اش گفته حالا میگه خویشتن داری کردیم (4256891) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۰۶:۰۸
مردم آگاه هر آنچه که شده می دانند و کسانی را که از اول با سکوتشان و با عملشان مسبب این اوضاع بودند می شناسند فقط چون تریبونی در اختیارشان نیست کمتر صدایشان شنیده می شود . (4254917) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۴:۱۸
بابا رئیس مجلس که تریبون داره توی فتنه سکوت کرد
روحانی هم اون موقع تریبون داشت توی فتنه 88 سکوت کرد
اگه توی فتنه 88 خیلی ها سکوت نمیکردند توی این منجلاب نمیافتادیم (4256040) (alef-13)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۰۸:۵۶
نه تنها احمدی نژاد بلکه کسانی که از او طرفداری کردند هم باید رسوا شوند (4254927) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۴۳:۱۳
احسنت

من معتقدم محمود را جدی نگیرید. حامیانش که با نام جدید امدند مهمتر هستند. (4255587) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۰۹:۱۲
بروید کنار،زود بروید کنار انصاری آمد!!! (4254929) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۳:۰۶
بمیرم الهی... بیا سنگ صبورت شم.. (4254940) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۳:۰۹
بیشترین درامد نفت در زمان ایشان ولی تورم وحشتناک و بدبختی.متاسفانه جامعه فراموشکاری داریم (4254941) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۴۸:۳۸
از لحاظ ریالی درآمد نفتی دولت روحانی در سه سال ونیم بیشتر از هشت سال دولت قبلی(البته دولت ناکارآمد قبلی)بوده...به کانال یاسرجبرائیلی مراجعه کنید.ضمن اینکه بعلت تحریم بانک مرکزی در دوسال آخر دولت قبلی پولی بابت فروش نفت دست دولت را نمیگرفت. (4255140) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۰۲:۲۱
از این فهمیدم دولت قبلی در امد بالا ی نفتی را به سمت تحریم و فقر مردم برد . (4255161) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۵۵:۴۰
دکتر استاد پروفسور درسته دلار سه برابر شده ولی قیمت همه چی هم سه برابر شده. دولت بخواد یه خودکار بخره! باید سه برابر پول بده (4255327) (alef-13)
 
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۲۶:۲۲
سئوال اینه که دولت چقدر درگفتار صادقه.
ا_قیمت رسمی دلار سال ۹۲ چقدر بود حالا چقدره؟
۲_قیمت حاملهای انر ژی چقدر بود.....؟
۳_ قیمت مواد غذایی چقدر بود ....‌حالا...؟
۴-چرا دولت همیشه از کاهش تورم حرف می زنه..وقتی درمقابل افزایش قیمتها وکاهش قدرت خرید مردم جوابی نداره ...میگه ما نرخ تورم رو آوردیم پایین.!!!
نرخ تورم اگر باخود تورم فرق داره چرا سوء استفاده از بار معنایی کلمات میکنند؟!!
۵-نرخ تورم بعلت هدفمندی وقیمت دلار شدت بالایی داشت.وبعد از یک مدت زمان اتومات سیر نزولی پیدا میکرد.
۶-اگر صداقتی وجود داره باید گفته بشه درآمد دولت از هدفمندی و افزایش قیمت دلار چقدر بوده؟؟.وآیا به تناسب تورم ایجاد شده قدرت خرید مردم هم تقویت شده یانه؟!!
و...‌‌‌.‌‌‌ (4255960) (alef-13)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۸:۰۳:۲۵
یعنی دولت ۸۰۰ میلیارد دلار در امد نفتی داشته تو ۳ سال؟! حالت خوبه شما؟! (4255494) (alef-13)
 
.
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۷:۰۸
پرچم انگلیسی ات حال و روز نویسنده رو نشون می ده!
دروغ و تحریف از دولت پاک دستان به بدنه حامیان به همین شکل نفوذ کرده است که در تحلیل شما می بینیم! درآمد ریالی روحانی از احمدی نژاد بیشتر بوده است! لابد بنا بوده است که کمتر باشد!؟ این نشانه کارآمدی اقتصادی دولت است.
دو سال آخر هم نتوانست نفت بفروشد!؟ می گفتید که تحریم ها هیچ اثری ندارد!؟ واقعا که چقدر بی حیایی!؟ (4255652) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۷:۴۷
اون تحریم رو چه کسی بوجود آورد؟ (4255990) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۵۴:۰۳
بیشترین یا کمترین در آمد نفت، دولتها فقط از بودجه تصویب شده میتونند استفاده کنن. بودجه سال ۹۵، سه برابر بودجه سال ۹۲، و هزینه های نهاد ریاست جمهوری به بیش از ۶ برابر سال ۹۲ رسیده است. اینهمه حقوقهای نجومی هزینه شون از کجا میاد، از همین بودجه بیت المال! (4255152) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۹:۴۷
اولا که حقوق های نجومی از قبل وجود داشته، ثانیا مجموع حقوق های نجومی حتی 1 درصد اختلاس های نجومی هم نبوده (4256147) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۴:۵۱
درود بر روحانی (4254944) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۴:۵۷
چهار سال این آقا رو کوبیدید هر چی دلتون خواست بهش گفتید آتشفشان هم اگر بود فوران می کرد حالا که بعد چهار سال داره از خودش دفاع می کنه آقایان نگران شدند اگر این تهمت های که زدید حقیقت داشت چرا در قوه قضائیه محکوم نشدند یعنی این قوه انقدر ضعیفه که نمیتونه یه به عقیده حضرات مجرم رو اعمال قانون کنه اگه واقعا ضعیفه پس فاتحه کشور رو بخونید اگر هم شما بر حق هستید پس اجازه بدید احمدی نژاد بیاد رو در رو مناظره کنید مردم هم قضاوت کنند (4254945) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۵:۴۲
راهکار مناظرس

مردید بیاید مناظره با احمدی نژاد (4254948) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۲۵:۵۰
احمدی نژاد همونی هست که همه چیز را تکذیب می کند از هاله نور تا...؟؟؟ (4255385) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۶:۱۰
طرف مقابلش هم همین طوره از وعده 100 روزه تا اینکه تحریم ها همه برداشته شد و اینکه مشکل آب خوردن مردم هم با توافق باید حل بشه (4256044) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۲۳:۵۹
مناظره با کسی که نامه و بیانیه می نویسد و امضاء می کند و بعد خلاف آن عمل می کند و...؟! مناظره با دروغگوی متجاهر؟! (4256220) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۱۸:۲۴
اگر مدركي دستتون بود تا حالا هزار باره رو كرده بوديد! (4254955) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۰:۴۷
مدارک فراوان و موجود است اما حامیان پیدا و پنهان او و برخی مصالح تاکنون مانع رسیدگی به پرونده شده است اما موانع در حال برطرف شدن است... (4255401) (alef-13)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۷:۲۴
خخخ... یکم راست بگید خوبه ها، از بس مدرک نداشتن رفتن به طرفدار خودشون (ب.ز) گیر دادن (4256046) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۲:۲۹
مردم باید بدانند شما در این 4 سال چه بر سر اقتصاد کشور و چه بر سر صنعت هسته ای و چه بر سر قیمت نفت مملکت در آورده آید ..نفت مملکت رو مفت میفروشن. .کارخانه های مملکت بخاطر بی تدبیری شما ورشکسته شده .. شما باید پاسخگو باشید (4254965) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۳:۱۶
دوران او خیلی بهتر از شما بود لطفا حرف بیخود نزنید. (4254966) (alef-13)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۸:۳۱
خدا آیت ا... رفسنجانی را رحمت کند .پیش بینی اش درست از آب در آمد . (4254972) (alef-13)
 
omidan
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۴۹:۰۹
خود جناب هاشمی مرحوم خیلی قبل تر از اینا جلوی رهبری وایستاد اونجایی که نامه بدون سلام نوشت استارت اصلی فتنه رو زد. (4255459) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۹:۰۱
اقای انصاری
خودت شما یکی از فعالان در فتنه سال 88 بودید . عملکرد این چهارسالتان را هم که چه به روز این کشور نیاوردید را دیدیم !!! مثل اینکه در این کشورحق با همه است . بس است هی او را مستمسک کردن . او بقدر کافی اشکال دارد تو چه ؟ (4254976) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۳۱:۳۶
اصل فتنه دو روزه مشخصشده (4255404) (alef-13)
 
بنده خدا. اصل
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۲۹:۳۴
پدیده هزاره سوم
1) گونه ای ابهام و پیجیدگی در باره شخصیت و هویت و ریشه و تبار خانوادگی و سیاسی احمدی نژاد، معجزه هزاره سوم خانم رجبی/الهام وجود دارد. این ابهام بر سرنوشت سیاسی و هویتی او نیز حاکم است. دکتر جلایی پور گوشه هایی از این ابهام را بیان کرده است. حجة الاسلام زائری هم به نقل از مرحوم آیه الله حاج آقا مجتبی تهرانی نکات مهمتری را توضیح داده است..
2) این که احمدی نژاد یکباره مثل قارچ می‌روید و هشت سال موجب انهدام اخلاق و ایمان و سیاست و اقتصاد و فرهنگ می‌شود مدیریتی غریب از خود بروز می‌دهد؛ اینکه وزیر خارجه اش را در سفر عزل می‌کند و استاندارش را در حضور جمع تهدید میکند که او را از لوله فاضلاب رد خواهد کرد؛ اینکه راست در چشم مرجع تقلید حکیمی نگاه میکند و از هاله نور سخن میگوید و تاکید میکند که: اغراق نمی‌کند؛ اینکه از دختری سخن میگوید که در آشپزخانه توی قابلمه اورانیم غنی سازی می‌کرده است و حالا دانشمند اتمی شده و محافظ و کیا و بیا؛ اینکه کودک دوساله ای خارجی در آغوش مادرش از پیاده رو نیویرک او را توی ماشین زرهی با شیشه دودی می‌شناسد و میگوید: "مامان محمود!" تصادف نیست. چنین شخصیتی هنگامی میرُویَد و رئیس جمهور می‌شود که نظام حزبی به بازی گرفته نمی‌شود و هیات های مذهبی، جای حزب می‌نشینند و احمدی نژاد هم چفیه تبرک می‌کند!
3) در همین انتخابات ۱۳۹۶، حزبی مثل موتلفه که تاریخ و شناسنامه سیاسی تعریف شده دارد؛ وقتی می‌خواهد نامزدی معرفی کند. از انجا که نامزد معرف حزب یا جمعیت خواهد بود دقت می‌کند و شایسته ترین نامزد خود را معرفی می‌کند. چنان که مهندس میرسلیم تا به امروز از جمله کاندیداهایی است که ظرفیت و شرایط مناسبی دارد.
4) یک جمعیت فصلی مثل آبادگران از راه میرسد و میشود سکوی پرش احمدی نژاد و فرصت های ملی را تباه می‌کند. کی قرار است از تجربه ها بیاموزیم؟ انقلابی که در آغازش، رهبرانش ضرورت سازماندهی حزبی را احساس کردند دریغ است که در چهل سالگی اینگونه بی سامان و دچار هرج و مرج سازمانی باشد. وقتی هم سخن از تشکل میرود سردار محترمی که با عملیات چند لایه نقش در پیروزی احمدی نژاد در انتخابات ۱۳۸۴ داشت جمنا راخلق می‌کند و سازمان می‌دهد. با این شیوه ها این قافله تا به حشر لنگ است.
5) احمدی نژاد، اگر به رفتار او و حلقه اش و ادبیات آن ها دقت کنیم، در یک کلام دنبال ساختار شکنی و رویارویی با رهبری و نظام هستند. گمان می‌کنند می‌توانند یک شورش اجتماعی سیاسی و یا به تعبیر خودشان انقلاب نوینی بر پا کنند. این رویکرد صرفا از یک مالیخولیا نشات میگیرد. البته وجه بدبینانه اش هم سخن مئیر داگان است که گفت: اگر موساد تمام توان و تلاش خود را به کار میگرفت نمی‌توانست خدمتی را که احمدی نژاد به اسرائیل کرد انجام دهد! درست در شرایطی که اسرائیل به دلیل حمله به غزه و کشتار فلسطینی ها در جهان متهم بود.
6) بر خلاف برخی که باور دارند احمدی نژاد می‌بایست تایید شود و در انتخابات شرکت کند، باور دارم به دلیل ساختار شکنی های به شدت مشکوک، و عملکرد هشت ساله او، از ویژگی مدیریت و تدبیر بی بهره است. با کدام معیار فرد ماجراجو و ماجرا سازی می‌بایست به عنوان رجل مذهبی مدیر و مدبر تایید شود؟ شورای نگهبانی که هاشمی را که نماد مدیریت و تدبیر و رجل سیاسی مذهبی بود رد کرد، اگر احمدی نژاد را تایید کند، چگونه می‌تواند سر بالا کند و توی چشم ملت ایران نگاه؟ (4254977) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۳۶:۵۵
باور کنید احمدی نژاد مشکل داشت ودارد
ولی روحانی هم کارنامش خالی خالیه

هردو خراب کردند
حالا طرفداراشون هی عیب همدیگرو بخاطر تطهیر خودشان میگویند
اما مردم میدانند (4254992) (alef-13)
 
کوثر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۳۷:۳۰
هنوز ععکس شما رو تو خیابانوای تهران توی فتنه 88 یادمونه. لطفا اندازه خودتون حرف بزنید (4254994) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۴۰:۴۸
با سلام
لطفا یکی به این آريالای انصاری که خودش جزو عوامل فتنه 88 بوده بگه خواهشا تو دیگه از این حرفا نزن. مشکلاتی که شماها برای کشور بوجود اوردین الان حقش بود تو انفرادی اب خنک بخورین نه راست راست راه برینو تازه برای بقیه هم خط و نشون بکشین. رو داشتنم حدی داره والا (4255002) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۴۷:۱۵
تلاش بیهوده نکنید، اگر احمدی نژاد تایید شود صد درصد رئیس جمهور است. (4255010) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۳۷:۵۲
شاید، اما این نشانه خوب بودن اون نیست. همین طور که رای آوردن روحانی هرگز عملکردش رو تضمین نکرد و شد آنچه شد. (4256120) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۴:۵۴:۳۳
به عنوان يك ايراني حق بدهيد فكر كنيم
كه دولت راستگويان چه بر سر كشور آورد (4255024) (alef-13)
 
Lao People
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۰۱:۲۷
کمتر به تحلیل گذشته پرداختیم تا متهم به سیاه نمایی نشویم!!!!!!!!!خنده دار بود. (4255033) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۰۱:۵۳
این خویشتنداریتون ما رو کشته (4255037) (alef-13)
 
جلیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۰۲:۱۸
شما که 4 سال هرچی دلتون خواسته به احمدی نژاد گفتید کجا خویشتن داری کردید ؟ شما حتی عرضه مناظره با احمدی نژاد رو هم نداشتید (4255038) (alef-13)
 
اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۰۲:۵۱
تابحال چرا سکوت کرده بودید؟ منافع خودتان وسط بود یا منافع مملکت؟ (4255039) (alef-13)
 
France
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۰۴:۳۴
خویشتنداری :-) !! (4255044) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۱۱:۴۳
این حق مردم بوده وهست که حقایق پشت پرده را بدانند در این امور نباید ملاحظه یک یا چند شخص خاص شود باید گفتنی ها گفته شود ! (4255068) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۲۵:۴۲
به نظر من احمدی نژاد ، باید توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شود چون التزام عملی به ولایت فقیه ندارد ، روحانی نیز بای به همین دلیل رد صلاحیت شود .
اما شما نمی توانید تحت نام احمدی نژاد ، روحانی را اثبات کنید،
از نظر اخلاق احمدی نژاد خراب بود ، و روحانی صد درجه از نظر اخلاق افتضاح تر از احمدی نژاد ، وزرای احمدی نژاد نمونه ادب و اخلاق بودند ولی بعضی وزرای روحانی تابلو بد اخلاقی و افتضاح تر از روحانی بودند،
از نظر اختلاس و فساد مالی و نابودی بیت المال در قرار دادها و حقوق های نجومی و هزینه کرد برای هیئت دولت، جناب روحانی روی ۱۰تا احمدی نژاد را هم سفید کرده است، اگر گرسنت جناب زنگنه با فساد مالی بابک زنجانی باهم رسیدگی و بررسی شوند آنگاه معلوم می شود کرسنت ۱۰۰ قدم جلوتر از بابک زنجانی است. اختلاس ۱۲۰۰۰ هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان روی همه اختلاس های دوران احمدی نژاد را سفید کرد حقوق های میلیاردی مدیران و پزشکان و ... آبرویی برای دولت روحانی باقی نگذاشته.
۷۰۰ میلیارد احمدی نژاد حساب و کتاب روشنی دارد ۱۸۰ میلیاردش در بانک های خارجی بلوکه شده بود و به روحانی به ارث رسید باقی میماند ۵۲۰ میلیارد دلار برای ۸ سال یعنی هرسال
۶۵ میلیارد دلار. و ۶۵ میلیارد دلار برای اداره کشور با آن همه خدمات عمرانی و مسکن مهر و.... مایه شرمندگی روحانی است که طی این ۴ سال از نفت و پتروشیمی ۲۵۰ میلیارد درآمد داشته، بعلاوه ۱۸۰ میلیارد بلوکه شده که از احمدی نژاد به او به ارث رسید یعنی جمعا ۴۳۰ میلیارد دلار، درآمد ، و هیچ کاری برای مردم به جز بتون ریزی صنعت هسته ای و خرید ۳ فروند هواپیما انجام نداد رکود و بیکاری و گرانی و ورشکستگی بانک ها و بورس تنها چیزی است که روحانی برای رییس جمهور بعدی به جا می گذارد ،
با اینکه احمدی نژاد از این نظر قابل دفاع است، اما به علت خود رایی و لج بازی و برخی کارهای خلاف هنجارهای اجتماعی در عزل و نصب ها و انحراف فکری با وصل شدن و وحدت با حلقه انحرافی و زاویه گرفتن از رهبری ، بسیار برای نظام و انقلاب مضر و خطرناک است،

اما به همان اندازه که احمدی نژاد مضر و خطرناک برای انقلاب ونظام است، روحانی با تمایل به کدخدا و پشیمانی از گذشته انقلابی اش و اتصال به سران فتنه مانند خاتمی، و روحیه اشرافی و قارون پروری و ماستمالی فسادهای کلان مالی برای نظام و انقلاب است و رفتارهای او با وصل شدن به مشاوران غرب زده موجب استحاله نظام از درون خواهد شد. (4255099) (alef-13)
 
کریم2
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۲۷:۳۳
اقای انصاری کارهایی که شما و دوستان هم انجام دادین کمتر از احمدی نژاد نبوده (4255103) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۳۲:۰۶
شما اگر چیزه مهمی میدانستید و به موقع نگفتید خائنید (4255110) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۰۲:۲۹
دقت کرده اید کامنت های مخالفان روحانی معمولا غلط های نگارشی عجیب و غریب دارد؟
داداش عزیز (چیز مهم) درست است ه اضافه نوشته شده!!! (4256166) (alef-13)
 
تبریزی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۳۴:۲۰
"همه می دانند آقای احمدی‌نژاد چه بر سر اقتصاد این کشور آورده است."

باور کن همه نمی دونن. تو شهرهای کوچیک طرفدارهای دو آتیشه داره که خام مسکن مهر و یارانه و کاپشنش شدن.

"دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت و همه کابینه کمتر به تحلیل گذشته پرداختند."

شما و طرفدارهاتون بهتره انتقاد پذیر باشین. یادتونه می گفتین خزانه خالی تحویل گرفتین؟ توضیح بدین چطور برای پرداخت حقوق های نجومی مدیران و کارانه های نجومی پزشکان خزانه پر بود و برای فرهنگیان و کارگران و بقیه خالی؟
از وقتی شما اومدین کارمون شده نگاه کردن به دهن روحانی و آمارهاش و مقایسه اش با جیبمون. وضع ما زمان احمدی نژاد بد شد و در زمان روحانی هم به بدتر شدن ادامه داد. راستی برجام هم تصمیم نظام بود و شما کاره ای نبودین. شما فقط پیک و قاصد بودین و بس.

نتیجه اخلاقی: بد بودن دولت قبل به معنی خوب بودن دولت شما نیست. (4255116) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۴۴:۰۳
بگو برادر، بگو که همه منتظریم (4255129) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۴۵:۰۰
یعنی تا حالا مردم نامحرم بودند ولی بدلیل حفظ قدرت وسردعوای سیاسی یک ذره پرده را بالا می زنید؟! یعنی بجای پس گرفتن بیت المال و شکایت و پیگری دعوا از طرف مردمف با هم کنار آمده بودید و حالا سر قدرت...؟! (4255130) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۷:۴۵
یعنی شما تا حالا فکر می کردین این آقا و همکاراش دغدغه بیت المال و مردم رو دارن. باور کن خودشون هم از این سادگی و صداقت شما تو دلشون دارن می خندن. (4256089) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۴:۴۱
معنی خویشتنداری رو هم فهمیدیم. (4256101) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۲۷:۰۷
دولت در طول سه سال گذشته خویشتن‌داری داشت....! ممنونم مجید خان انصاری، این تیکه را خیلی خوب اومدی، کلی خندیدم. بازم از این جکها بگو. روحانی مچکریم. (4256104) (alef-13)
 
Ukraine
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۵:۵۰:۱۹
اتفاقا احمدی امده است تا جواب امثال تو را بدهد تا سیه رو شود هر که در او غش باشد (4255147) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۸:۲۴
پرچم خارجی!! (4255681) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۰۳:۰۲
دعا کنید تائید بشه و تکلیفش رو مردم مشخص کنند. (4255165) (alef-13)
 
علی
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۱۴:۲۵
چقدر از احمدی میترسید، شماها که صبح تا شب در حال تخریب دولت قبل بودید،‌ چی شده خودتان را باخته اید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احمدی هرچه بود از شماها صدها بار بهتر است. (4255189) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۱۰:۰۰:۳۰
دو تا از کارهای بهترش را نام ببر (4256905) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۲۲:۲۱
بنده خدا کجا تورم 6% شده اخه؟ما بالای 30% تورم داریم (4255218) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۶:۴۸:۰۵
عزت مردم ایران و پاسپورت ایرانی در نزد کشورهای حوزه خلیج فارس!
تعدی به دو نوجوان حج عمره!
کشتار حاجیان منا و عدم پاسخگویی دولت عربستان!
نتیجه برجام و بتون آرمه شدن تاسیسات هسته ای و لبخند پیروزی اوباما و کری در به مسخره گرفتن امیدواری های ایران از برجام علل الخصوص مبادلات بانکی.
8000میلیارد اختلاس صندوق ذخیره فرهنگیان.
وعده صد دوره صد روزه. (4255313) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۹:۳۱
و همچنان پرجم خارجی! ماهانه حقوق تون چقدره؟ بگین ما هم بیکار توی فامیل داریم. (4255685) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۳۲:۳۱
ختم اله علی قلوبهم (4256241) (alef-13)
 
موسوی تبار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۲:۰۰
آقای مجید انصاری ثروت و دارایی شما چقدر است ؟!!!
ضمنا ثروت رئیس جمهور را هم ذکر کنید .
همین سئوال برای روحانی و کابینه اش کافی است تا مستقیماً مات شوند. (4255466) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۷:۵۳:۴۴
احمدی نژاد اگر تایید بشه رییس جمهوره اما پیروزی رییسی با اما واگره بنده برای پیروزی انقلاب از بین احمدی نژاد ورییسی شاید به احمدی نژاد رای بدم (4255471) (alef-13)
 
Hadi
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۰۲:۰۸
به به . می بینیم که کاسبان تحریم اینجا حضور فعالی دارند . (4255637) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۱۹:۱۶:۱۲
به انتخاب از سوی مردم احترام بگذاریم (4255677) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۰۴:۳۲
بعضي ها ميگن دولت از احمدي نژاد مي ترسه و حاضر نيست مناظره كنه، معلومه كه نبايد با اين فرد(احمدي نژاد) مناظره كرد، چراكه ايشان به هيچ مرام و مسلكي پايبند نيست(مراجعه شود به سوال خبرنگار خانم در خصوص تناقض گويي ها و پاسخ ايشان در نشست مطبوعاتي اخير) يا انكار همه چيز توسط ايشان يا بدتر از همه بي اخلاقي كه در جامعه از زمان ايشان باب شد اسم بردن از افراد در تلويزيون در حالي كه هنوز حكم قضايي عليه آنها در دادگاه صادر نشده بود، بگم بگم هاي الكي براي تهييج افكار عمومي ، راستي چرا معاون ايشون(آقاي بقايي) مدتي در زندان بود؟ چرا بعضي از نزديكان ايشان بارقم هاي هزار ميلياردي فرار كردن؟ كسي كه خلاف نظر رهبري معظم، ثبت نام كرده و حالا براي اين كارش هزار تا دليل مياره آيا اين فرد قابل اعتماد هست؟ (4255913) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۷:۳۳:۵۴
من طرفدار احمدی نژاد بودم و عملکرد کاری ایشان از همه بهتر بود ولی چون تابع رهبری نشد ازش بدم اومد (4263917) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۳۸:۲۰
ممنون الف باانصاف در انتشار ایده هایی که در آن مخالف خوان های دولت مثل همه جا دست پیش دارند! (4255994) (alef-13)
 
سینا
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۱:۵۸:۲۸
من رای اولی هستم و رای من به اقای روحانی هستش

دلیلم هم راستی در گفتار ایشون و امیدی هست که من به آینده خودم دارم (4256050) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۲۲:۲۹:۵۴
چون رای اولی هستی حرجی بهت نیست. برو به هر کس خواستی رای بده. انشاا... بزرگ شدی می فهمی به کیا رای دادی. (4259195) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۰۶:۵۹
من هرگز از احمدی نزاد دفاع نمی کنم ولی اگر مردی مجید خان انصاری به یک مناظره با اون رضایت بدین. چرا از مناظره این قدر وحشت دارین. حال و روز خودتون خرابتره. (4256066) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۲:۱۳:۳۱
مهلک ترین اشتباه روحانی همین بود که در ابتدای دولتش وضعیتی رو که تحویل گرفته بود، از نرخ تورم و بیکاری و آمار اختلاص و تحریم و ... برای مردم روشن نکرد. حالا خیلی ها که متهم بودن مدعی شدن و هر اختلاص و دزدی که رو می شه بدون توجه به تاریخ شروع و پایانش به دولت شیخ حسن ربط می دن.
الان به نظرم دیر شده (4256079) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۵ ۲۳:۱۶:۰۴
احمدی نژاد کشور رو بد اداره کرد قبول. ولی آخه انصاف داشته باشین تو این چهار سال خیلی از مشکلات رو انداختید گردن دولت قبل. شما هم کم از احمدی نژاد نگفتین. انسان اگر تفکر داشته باشد می داند که تمام این گفته ها فقط مصرف انتخاباتی دارد و چه زیان کارند کسانی که به بهانه انتخابات تمام اصول اخلاقی را زیر پا می گذارند. (4256201) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۲:۰۵:۴۵
من فقط يه چيزي ميدونم كه طرفدارهاي تفكر احمدي نژاد و النهائي كه سالها خودشون رو برا دفاع از احمدي نژاد ميكشتند كه البته الان شدن منتقد هيچ وقت كم نميارن نيازي به بحث نيست چون نميخوان از خواب بيدار شن و هميشه مدعي هستند جواب رو روز انتخابات بايد داد (4256433) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۵:۵۷:۵۶
ما مردم با شخصیت را بی شناسنامه خواندید، به جهنم حواله مان کردید، لبو فروش نامیدیدمان ( بدون اینکه بدانید لبو فروش به حیلی ها شرف دارد) حالا ادعا می کنید خویشتن دار بوده اید. اگر خدای ناکرده رای بیاورید جه بر سرمان می آورید؟ (4256491) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۶ ۰۸:۰۰:۵۹
آقای انصاری. هنوز هم خویشتنداری کنید. صبور باشید. (4256592) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۳:۱۱:۵۰
چهارسال ازدوره اقای احمدی نژادگذشته است دراین مدت هزینه های زندگی مردم بیش ازدو برابر شده یعنی درامد دولت چند برابر شده مالیاتهای گرفته شده ازمردم دویست وشصت هزارمیلیاردتومان است چه مقدارازاین پول را خرج طرحهای عمرانی کردید .چقدردردولت کنونی اختلاس ورشوه افزایش یافته است کجا حقوقهای چند میلیاردی بود .بیش ازسه هزار صنایع تولیدی ورشکست شده است .صادرات به یکسوم واردات رسیده است .قدرت خرید مردم به نصف کاهش یافته .موادمخدر وطلاق بیدادمیکند .بازهم بنویسم .خجالت بکشید اینقدربیلیاقتی وگناه خودرا به گردن دولت قبل نیندازید. (4265906) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.