نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490013
95 درصد از آسانسورهای سقوط کرده غیر استاندارد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۱۷
رئیس اتحادیه صنف آسانسور گفت: 70 درصد مردم برای آسانسورهای خانگی استاندارد ادواری نمی گیرند.

به گزارش ایلنا، علی اکبر ایلخانی رئیس اتحادیه صنف آسانسور با اشاره به استاندارد نبودن 90 تا 95 درصد آسانسورهای موجود در کشور افزود: 30 درصد این آسانسورهای غیر استاندارد، فرسوده است و به دلیل پاسخگو نبودن تعویض قطعات در این وسایل باید از رده خارج شود.

وی با هشدار به مصرف کنندگان درباره ضرورت دریافت استاندارد ادواری آسانسور گفت: این دستگاه باید از سوی سازمان استاندارد سالانه مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس اتحادیه صنف آسانسور با اشاره به اینکه استاندارد ادواری پس از ایجاد حادثه سقوط آسانسور انجام می شود ، افزود : مردم در این کار همکاری لازم را ندارند و 95 درصد آسانسورهایی که تاکنون سقوط کرده ، غیراستاندارد بوده است.

ایلخانی واگذاری این کار را به اتحادیه ها در جلوگیری بروز حادثه موثر دانست و ادامه داد: شهرک اکباتان از مراکزی است که باید آسانسورهای ساختمان را به طور کامل تعویض کند.

وی مراجعه نکردن مردم برای کسب استاندارد ادواری را خطری جدی در ساختمان ها دانست و ادامه داد : 60 درصد آسانسورهای نصب شده در کشور قدیمی و 40 درصد آنها جدید نصب شده است.
 
کلمات کلیدی : آسانسور،استاندارد
 
محمد
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۹:۵۱:۳۷
سلام برای بررسی ادواری برای یک ساختمان سه واحدی با اسانسو ر یکسال کار این شرکت حدود ۳ میلیون تومان پول می گیرند (4463489) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.