توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442025
مدارس ۶ شهرستان خراسان شمالی تعطیل شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۲
مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی گفت: به دلیل بارش برف و یخبندان مدارس ۶ شهرستان خراسان شمالی تعطیل شد.

براتعلی حاتمی در گفت‌وگو با تسنیم در بجنورد اظهار داشت: صبح امروز به دلیل بارش برف و یخبندان در شهرستان بجنورد تمامی مدارس پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی و متوسطه اول در نوبت صبح تعطیل شد.

وی تصریح کرد: مدارس متوسط دوم، هنرستان‌ها و مراکز کار و دانش نیز با یک ساعت تأخیر فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی گفت: در شهرستان شیروان نیز مدارس پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی متوسط اول و متوسط دوم روستایی تعطیل شدند و مدارس متوسط دوم، کار و دانش و هنرستان‌ها با یک ساعت تأخیر کلاس‌ها برگزار می‌شود.

حاتمی افزود: در شهرستان مانه و سملقان نیز مدارس پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی متوسط اول روستاهای گرمک، چخماق لو، چمن بید، باش کلاته اسپاخو، زرد، کاستان در نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

وی تصریح کرد: در شهرستان رازوجرگلان نیز تمامی مدارس پیش‌دبستانی، ابتدایی، استثنایی متوسط اول در نوبت صبح تعطیل و متوسط دوم، هنرستان‌ها و کار و دانش با یک ساعت تأخیر فعالیت می‌کنند.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه فعالیت مدارس شوقان در جاجرم با یک ساعت تأخیر آغاز می شود افزود: در شهرستان گرمه فعالیت آموزش در روستای حاشیه جاده اصلی رباط قره بیل، چشمه خان، دشت و بیدک با یک ساعت تأخیر شروع می‌شود.
 
کلمات کلیدی : تعطیلی مدارس + برودت هوا + مدارس خراسان شمالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.