توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416846
برودت هوا مدارس خراسان شمالی را تعطیل کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی گفت: به دلیل برودت و سرما مدارس ابتدایی، پیش‌دبستانی و در برخی از شهرستان‌ها مقطع اول متوسطه در نوبت صبح و عصر امروز (چهارشنبه) تعطیل است.

به گزارش تسنیم، براتعلی حاتمی در گفت‌وگویی اظهار داشت: امروز به دلیل سرما و یخبندان تمامی مقاطع تحصیلی در شهرستان اسفراین  در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

حاتمی تصریح کرد: در شهرستان‌های گرمه، جاجرم و فاروج نیز به دلیل برودت هوا و سرما پیش‌دبستانی، مدارس استثنایی و مدارس ابتدایی در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

وی گفت: در شهرستان‌های بجنورد، شیروان و مانه و سملقان نیز به دلیل سرما و برودت هوا مقطع تحصیلی پیش‌دبستانی، مدارس استثنایی و مدارس ابتدایی در نوبت صبح تعطیل است.

مدیرکل آموزش‌ و پرورش خراسان شمالی تصریح کرد: در شهرستان رازوجرگلان نیز به دلیل سرما و برودت هوا مقطع تحصیلی پیش‌دبستانی، مدارس استثنایی، مدارس ابتدایی و متوسطه اول دخترانه و پسرانه در نوبت صبح و عصر تعطیل است.

دمای هوای خراسان شمالی در صبح دیروز به منفی 13 درجه سانتی‌گراد رسید که سردترین استان کشور بود.

دمای فعلی هوای خراسان شمالی به منفی 10 درجه سانتی‌گراد رسیده است.
 
کلمات کلیدی : تعطیلی مدارس + برودت هوا + مدارس خراسان شمالی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.