توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483684
قمی: تأخیری در جمع‌بندی گزارش کمیته بررسی مدرک تحصیلی فریدون صورت نگرفته
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۴
رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون با نفی هرگونه تأخیر در نهایی شدن گزارش این کمیته،‌ پیش‌بینی قبلی خود مبنی بر اثر منفی انتشار گزارش پیش از انتخابات بر روی رأی حسن روحانی را رد کرد.

محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون دستیار ویژه و برادر حسن روحانی رئیس‌جمهور با ابراز بی‌اطلاعی از زمان انتشار گزارش کمیته این پرونده، پیش‌بینی قبلی خود را مبنی بر اینکه انتشار گزارش مذکور پیش از انتخابات ریاست‌جمهوری ممکن بود بر روی رأی روحانی اثر منفی بگذارد، رد کرد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: ما نظر خاصی درباره مدرک تحصیلی حسین فریدون نداریم و صرفاً گزارش را خدمت هیأت رئیسه کمیسیون آموزش تقدیم می‌کنیم. 

وی با این تخمین که گزارش کمیته 3 نفره بررسی پرونده تحصیلی فریدون تا یک هفته دیگر جمع‌بندی و ارائه شود، درباره اظهارات یکی از اعضای کمیته که گفته بود رئیس کمیته نواقص را جهت تکمیل کردن به ما اعلام نکرده است، خاطرنشان کرد: هنوز جلسه‌ای نگذاشته‌ایم تا این نواقص را به اعضا اعلام کنیم. 

رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون در واکنش به سخنان عضو دیگر کمیته که گفته بود گزارش این کمیته قرار بود تا 18 خرداد نهایی شود، هرگونه به تأخیر افتادن نهایی و ارائه شدن گزارش پرونده تحصیلی برادر رئیس جمهور را رد کرد.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون + مجلس + حسن روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.