توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489412
بررسی شکایت حسین فریدون از یک نماینده در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۴
ایرنا نوشت: سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت حسین فریدون از یک نماینده در جلسه امروز - چهارشنبه- این هیات بررسی شد.

جواد جمالی با تشریح جلسه امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: شکایت حسین فریدون از یکی از نمایندگان در جلسه امروز بررسی شد، این نماینده با حضور در این جلسه توضیحاتی را ارائه کرد.

وی ادامه داد: مقرر شد این نماینده به دستگاه قضایی نیز پاسخگو باشد زیرا حسین فریدون از وی در دستگاه قضایی شکایت کرده است.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز همچنین شکایت معصومه ابتکار از یکی دیگر از نمایندگان در مورد اظهاراتی که وی در مورد فرزندش بیان کرد، مطرح شد.

جمالی خاطرنشان کرد: این نماینده در جلسه حضور یافت البته خانم معصومه ابتکار خواهان برخورد قضایی نبود و موضوع به خیر و خوشی تمام شد.

حسین فریدون مهرماه 1395 از یکی از نمایندگان مجلس به دلیل وارد کردن اتهاماتی به وی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت کرد.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون + مجلس + حسن روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.