نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 291357
افزایش کشفیات مواد مخدر در تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۶ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۰
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به افزایش کشفیات مواد مخدر طی ۵ ماهه ابتدایی سال جاری گفت: این در حالی است که در این مدت ۲۰ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در تهران منهدم شده اند.

به گزارش فارس سرتیپ پاسدار حسین ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت طی در پنج ماه ابتدایی سال جاری ضمن تشریح جزییات آن گفت:در این مدت ۱۴ طرح سراسری برخورد با سوداگران مرگ و جمع آوری معتادان در سطح شهر به مرحله اجرا درآمده که طی آن بیش از هشت تن و ۲۹۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان کشف شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۶ تن و ۲۵۴ کیلوگرم بوده ۳۳ درصد افزایش را نشان می دهد.

وی افزود: در پنج ماهه نخست سال جاری همچنین ۲۰ هزار و ۱۳۰ خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر و معتاد و مصرف کننده دستگیر شده اند که این امر مهر تائید بر پاسخگویی به مهمترین دغدغه شهروندان تهرانی است و حکایت از جدیت پلیس تهران بزرگ در برخورد با قاچاقچیان، معتادان و خرده فروشان دارد.

رییس پلیس پایتخت تصریح کرد: از ابتدای سال تاکنون یکهزار و ۶۷۳ معتاد ولگرد پرخطر از سطح معابر جمع آوری و تحویل مراکز درمانی و کمپ های مربوطه شده اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به انهدام ۲۰ باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و روانگردان در طول این مدت، گفت: طی این عملیات ها از متهمان مقادیر قابل توجهی تریاک، حشیش، شیشه، هرویین و مرفین کشف شده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در انجام ماموریت های خارج از حوزه استحفاظی،تعامل مستقیم و تنگاتنگی با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های همجوار دارد،تاکید کرد: این همکاری مشترک منجر شده که از ابتدای سال جاری تاکنون یکهزار و ۹۶۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روانگردان کشف شده و ۳۸ قاچاقچی سابقه دار دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

سردار ساجدی نیا افزود:در پنج ماه گذشته ۱۸۴ قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر و روانگردان به همراه ۶ قبضه سلاح جنگی دستگیر و ضمن انتقال به پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ پس از سیر مراحل قانونی روانه دادسرا و با حکم مراجع قضایی به زندان معرفی شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پایان به تلاش های شبانه روزی ماموران مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، اشاره کرد و گفت:کارکنان خدوم پلیس پایتخت به صورت شبانه روزی تمام تلاش خود را در جهت برقراری نظم و امنیت شهروندان و جامعه بکار بسته اند.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر+قاچاقچی
 
۱۳۹۴-۰۶-۰۶ ۱۷:۴۲:۲۳
بیداد میکنه این لعنتی
توروخدا یه گوشمالی حسابی بدین به این سوداگران مرگ
تو شهر براحتی تردد دارن
پارکها و فضاهای سبز و... (3146284) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.