توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 294235
موادفروش افغان از ترس پلیس خود را از پل مدیریت پرتاب کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۸
مواد فروش افغان که از ترس پلیس خود را از پل مدیریت به پایین پرتاب کرده بود، در حالیکه با تیر پلیس زخمی شده بود ۴۸ ساعت در بین درختچه های زیر پل مخفی شد اما در نهایت به دام پلیس پایتخت افتاد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،ساعت ۱۷:۰۰ عصر نهم شهریور ماه برابر گزارش دریافتی از حراست بیمارستان شفایحیائیان مبنی بر بستری بودن یک نفر تبعه افغانستان که تیر خورده است بلافاصله عوامل یگان کلانتری ۱۰۹بهارستان به بیمارستان اعزام و اقدام به بررسی موضوع کردند.

در تحقیقات بعمل آمده از همسر فرد تیر خورده وی ضمن معرفی خود به هویت "مهرانه" اعلام داشت که همسر بنده به هویت "قادر" حدودا ۳۲ ساله از مواد فروشان محدوده پل مدیریت است، دو روز پیش جهت فروش مواد به پل مدیرت مراجعه کرده بود که در حین پاکسازی محدوه اتوبان چمران از وجود مواد فروشان و معتادان از سوی ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد تهران بزرگ هنگام فرار مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

طی تحقیقات بعمل آمده از حراست بیمارستان مشخص شد فرد تیرخورده جهت فرار از دست مامورین خود را از روی پل به پایین پرتاب نموده و ازناحیه پاها دچار شکستگی گردیده و به مدت ۴۸ساعت خود را در بین درختچه های زیر پل مخفی و پس از بهوش آمدن با خانواده خود تماس گرفته و توسط آنها به بیمارستان منتقل شده است.

سرهنگ مهدی کرمی رییس کلانتری ۱۰۹بهارستان درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:پرونده ای در این رابطه تشکیل و ضمن اعلام به ستاد پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ برای متهم مامور مراقب قرار داده شد تا پس از بهبودی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شود.
 
کلمات کلیدی : مواد مخدر+قاچاقچی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.