توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492315
هلاکت یک قاچاقچی و کشف بیش از یک تن و ۹۰۰ کیلو مواد مخدر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۹۳۳ کیلو مواد مخدر در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: یگان های اطلاعاتی پلیس در تعاقب اقدامات تخصصی و در پایش شبانه روزی قاچاقچیان مسلح، یک باند بزرگ را که با استفاده از خودروهای تیزرو و کوهستانی، قصد انتقال مواد مخدر از نقاط مرزی به استان و جابجایی این مواد به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: پس از هفته ها اقدامات تخصصی، یگان های اطلاعاتی و عملیاتی شهرستان های ایرانشهر، مهرستان، سیب و سوران و چابهار این قاچاقچیان را شناسایی کرده که سوداگران مرگ به محض مشاهده تکاوران پلیس، با آنها درگیر شدند که دراین درگیری ضمن هلاکت یک قاچاقچی مسلح، چهار قاچاقچی شرور دیگر دستگیر، سه دستگاه خودرو توقیف و یک تن و ۵۱۳ کیلو تریاک و ۱۱۹ کیلو حشیش به همراه دو قبضه سلاح  و ۱۲ تیغه خشاب کشف شد .

وی بیان داشت : ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در یک عملیات غافلگیرانه یک قاچاقچی را که با استفاده از خودرو در حال جابجایی مواد مخدر بود شناسایی کرده و ضمن دستگیری وی ، ۲۸۰ کیلو حشیش و ۲۱ کیلو هروئین را کشف کردند.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + قاچاقچی + مواد مخدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.