نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 372428
در واکنش به حوادث تروریستی اخیر؛ فرانسه بزرگترین ناو خود را به جنگ داعش می فرستد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۹
گزارش های غیر رسمی از پذیرش مسئولیت کشتار «نیس» از سوی داعش خبر می دهند. در این میان فرانسه هم می گوید که بزرگترین ناو هواپیمابر خود را به منطقه اعزام خواهد کرد.

به گزارش مهر به نقل از دیلی استار، اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که گروه داعش مسئولیت حمله تروریستی شهر نیس فرانسه را به عهده گرفته است.

ادعا می شود که داعش این عملیات را در پاسخ به هلاکت «ابوعمر شیشانی» (چچنی) وزیر جنگ این گروه تروریستی انجام داده است که هفته گذشته ‌در نزدیکی شهر «شداده» در استان «حسکه» سوریه هدف نیروهای ائتلاف آمریکایی قرار گرفته بود.

در پاسخ به حادثه تروریستی شهر نیس، «فرانسوا اولاند» رئیس جمهوری فرانسه صبح امروز جمعه طی اظهاراتی وعده داد که با آماده باش ۱۰ هزار نیروی ذخیره ارتش، حالت فوق العاده امنیتی را برای سه ماه دیگر تمدید می کند.

وی علاوه بر این، از تشدید حملات علیه گروه داعش در سوریه و عراق خبر داد. جالب آنکه اولاند دیروز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت جشن ملی فرانسه از تصمیم برای اعزام «شارل دو گل» بزرگترین ناو هواپیمابر کشور به خاورمیانه سخن گفته بود.

فرانسه هشت ماه پیش هم یک حمله تروریستی را در شهر «پاریس» با ۱۳۰ کشته تجربه کرد.

در حادثه تروریستی شب گذشته در شهر نیس مردی ۳۱ ساله که گفته می شود تونسی تبار است با راندن کامیون در مصافتی حدود دو کیلومتر در امتداد ساحل و در میان جمعیتی که برای تماشای مراسم آتش بازی جشن ملی فرانسه گرد آمده بودند، شمار زیادی را کشته و زخمی کرد. همچنین گفته می شود وی پیش از کشته شدن به دست پلیس فرانسه به روی مردم آتش گشود.

طبق آخرین اعلام وزارت کشور فرانسه، شمار کشته شدگان تا این لحظه به ۸۴ نفر رسیده و حال ۱۸ نفر از ۱۳۰ زخمی شده این ماجرا نیز وخیم گزارش می شود.
 
کلمات کلیدی : فرانسه+حمله تروریستی+حمله تروریستی نیس+کامیون وحشت
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۴:۴۹:۰۶
بدبخت ها .... داعش را ساختید تا امنیت رژیم جعلی اسرائیل را تأمین نمائید اما این ماری که در آستین پرورش داده بودید امنیت خودتان را به مخاطره انداخت . (3824543) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۵:۱۵:۰۷
دمت گرم با این پیام زیبات ! (3824620) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۵:۱۵:۱۴
چاه مکن بهر کسی ......

بالاخره آسیاب به نوبته

سران دول مستکبری غربی یادشون رفته که این چرخ میچرخه و یه روزی هم اونی که روی چرخ بوده میاد زیر چرخ

به قول قدیمیا مه باید دهنشون رو بوسید : گهی زین به پشت ، گهی پشت به زین


این همه کشتار مردم بی گناه و بی دفاع شرم آوره
دل آدم میگیره از این همه ظلم و ستم
اون هم به آدمهای معمولی و عادی
و نه نظامیان و اسلحه به دستان (3824623) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۶:۰۴:۵۴
واقعا تحلیل های این افراد بسیار زیباست . (3824712) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۵:۲۸:۴۱
البته اینها بیشتر ساکنان اروپا هستند که به داعش میپیوندند نه اینکه به جنگ با داعش به عراق یا سوریه بروید خود را کنترل کنید مرزهای خود را رفتار خود را نگاه کنید نگذارید این تفکر اینقدر جای بیافتد که به این وضع دچار شوید این داعشیان از طرف اروپا به عراق و سوریه میرند بیشترشان از اروپا میروند بیخود عراق و سوریه را هم خراب کردید اما اینها از جانب اروپا روانه میشوند بیخود بیشتر از این کشورهای دیگر را خراب نکنید (3824653) (alef-13)
 
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۱۶:۲۶:۵۳
در جهان فعلی ملت ها و دولت ها از هم جدا میباشند و ادب حکم میکند اگر خصومتی با سیاستمداران غربی داریم خرمت زنان و کودکان بیکناه کشته شده در این وحشی گری را نگهداشته و اندکی با اختیاط سخن گوییم
سیاستمداران فاسد و قدرتمداران و مشتی مدعی شریعت بی دین و کافر عرصه ای فراهم اورده اند برای جولان دادن وحشی ترین ادمیزادگان که بشریت را یکجا به نابودی سوق میدهند
چرخه متناقض و کور جنگ هر زمان و هر مکانی که به گردش افتد قربانی ان انسان هایی بیگناه میباشند . چنان غباری از سیاست به پا کرده اند که شیفت کردن از ادمیت به حیوانیت اسان و سهل میباشد . چه موشک های مدرن ار مصافتی دور و چه چرخشی سی سانتیمتری فرمان کامیونی که ارابه مرگ شد هر دو از یک جنس و قماشند .قربانی ملتی در حال جشن ملی که افتخارشان زیستن در کشوری مدرن و متمدن و مهد دموکراسی میباشند (3824748) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۲۱:۲۶:۴۵
فرانسه به جای اعزام ناو بهتره به عربستان و ترکیه طمع کار فشار بیاره تا از داعش حمایت نکن (3825110) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۲۵ ۲۲:۰۲:۲۵
اینکه انسانی بمیرد کودک باشد زن یا مرد باشد فرق نمیکند چرا بی گناهان را فقط زنان و کودان میدانیم اگر مرد بی گناهی کشته شد هم پست است کاری شیطانی است اما واقعیت است که بیشتر داعشیان حتی جلادان مخوف داعش در اروپا بزرگ شدند تحصیل کردند چرا انسان دوستی را بهانه برای نفهمیدن میکنیم من هم متاسفم از اینکه این بیگناهان کشته شدند مردان قوی هیکل هم اگر بی گناه کشته شوند کاری پست است اما برای کودکان اواره سوری هم دلم میسوزد برای مردان و زنان سوری که روزگاری زندگی داشتند والان ندارند مگر ان جلاد داعشی در انگلیس رپر نبود واقعیت را نباید با دل سوزی به حال بی گناهان که واقعا بی گناه بودند و یک دیوانه انها را کشت ادمهایی که شاید تا بحال ازارشان به یک مورچه هم نرسیده باشد کشته شدند بخاطر یک روان پریش اما اینکه این داعشیان اغلب بزرگ شده همین کشورهای اروپایی هستند به این معنی نیست که یکی مثل من جرم و کشتار را کاری خوب بداند نه هر سبعیتی در مقابی مردم بی گناه اعم از کودک زن و مرد هر کسی که بی گناه باشد پست است فکر کردن بهش سخت است که ادم فکر کند یک ادم بیگناه کشته شده مردی درحالی که فرزندش در بغلش است دارد میدود و یک حیوان با کامیون به دنبال کشتار است پست است اما نمیتوان منکر شد داعشیان اکثرشان در اروپا بزرگ شدند (3825143) (alef-13)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۰۸:۴۳:۵۳
بهانه جـــــــــور شد. (3825544) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
در واکنش به حوادث تروریستی اخیر؛ فرانسه بزرگترین ناو خود را به جنگ داعش می فرستد