توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451493
خلبان ضد اسرائیلی به نیروی هوایی اردن بازگشت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۸
نیروی هوایی اردن خلبانی را که به دلیل مخالفت با پرواز به فلسطین اشغالی در سال ۲۰۱۵ اخراج کرده بود، بار دیگر به خدمت نظامی بازگرداند.

به گزارش تسنیم، دولت اردن در اقدامی بی‌سابقه خلبان «مجدی الصمادی» را که به دلیل مخالفت با پرواز به فلسطین اشغالی در سال 2015 اخراج کرده بود بار دیگر به نیروی هوایی بازگرداند.

پایگاه رأی الیوم با اعلام این خبر افزود که در سال 2015 مجدی الصمادی در پاسخ به درخواست فرمانده خود برای پرواز به فلسطین اشغالی گفته بود «من تمایل داشتم به نیروهای مسلح برای مبارزه با اسرائیل ملحق شوم نه اینکه برای سفر و همکاری عازم (اسرائیل) شوم» که به دنبال این سخن نیروی هوایی نیز وی را اخراج کرده بود.

اخراج صمادی در همان سال جنجالی را در اردن به پا کرد و «تامر الصمادی» پسر عموی وی در صفحه فیس‌بوک خود نوشت : «در کشور من اتفاق افتاد، اخراج پسرعمویم مجدی الصمادی از نیروی هوایی اردن به دلیل خودداری از سفر کاری به اسرائیل».

وی افزود: «چیزی که مرا آرام می‌کند این است که در ارتش ملی قهرمان ما هزاران نفر مانند مجدی هستند که به اسرائیل به چشم دشمن نگاه می‌کنند».
 
کلمات کلیدی : خلبان ضد اسرائیلی+اردن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.