توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506153
مشاور بشار اسد: به دنبال تلافی‌جویی از اردن نیستیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۹
مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد در گفت‌وگو با هیئت اردنی که به دمشق سفر کرده‌اند، تاکید کرد، در صورت مثبت بودن اقدامات اردن نسبت به سوریه دمشق نه تنها به دنبال تلافی‌جویی نیست بلکه به دنبال اشاعه فرهنگ مقاومت است.

به گزارش ایسنا، به نقل از رای الیوم، بثینه شعبان، مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد در گفت‌وگو با هیئت اردنی که به دمشق سفر کرده‌اند گفت: اگر دولت اردن گام‌های مثبتی به سوی ما بردارد ما نیز متقابلا آماده هستیم تا گام‌های مثبتی به سوی آنها برداریم و به فکر تلافی‌جویی از امان نباشیم.

فعالان سیاسی و اجتماعی اردن که هم‌اکنون در دمشق هستند به نقل از شعبان گفتند که دمشق طرح مقاومت و عربی‌گرایی و اشاعه این فرهنگ در سرزمین شام و عراق را دنبال می‌کند و نه انتقام جویی و کینه توزی.

سمیح خریس، رئیس هیئت اردنی نیز به روزنامه محلی "عمون" گفت، قرار است هیئت فردا دیدار مهمی با میشل عون، رئیس جمهور لبنان و امیل لحود، رئیس جمهور پیشین این کشور نیز داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : سوریه + بشار اسد + اردن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.