نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303712
وزیرنیرو: قیمت‌برق فعلاً افزایش نمی‌یابد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۱
وزیر نیرو با بیان اینکه روس‌ها تمایل به ساخت یک نیروگاه بخار در بندرعباس به ظرفیت ۷۰۰ مگاوات دارند، گفت: روس‌ها تصمیم گرفته‌اند تا در حوزه آب و برق ایران سرمایه‌گذاری کنند.

حمید چیت‌چیان در حاشیه دیدار خود با وزیر انرژی روسیه به خبرنگاران گفت:‌از حدود ۲ سال پیش مذاکراتی با وزیر انرژی روسیه داشته‌ایم بنابراین تصمیماتی برای حوزه آب و برق گرفته شد که در حال حاضر به قرارداد نزدیک شده است.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: یکی از پیشنهادات روس‌ها احداث حداقل یک نیروگاه بخار و مدرن کردن یک نیروگاه که سابقاً توسط روسیه ساخته شده بود، است.

چیت‌چیان اضافه کرد: در زمینه سنکرون کردن شبکه برق ایران و روسیه و همکاری‌هایی که مؤسسات روسی در ایران برای اکتشاف آب‌های ژرف خواهند داشت با روس‌ها به توافق رسیده‌ایم.

وزیر نیرو گفت: وزیر انرژی روسیه پیشنهاداتی از لحاظ تأمین مالی نیز داشته‌ و امید است با اقدامات اجرایی و همکاری‌های عملی در ۵ ماه آینده به نتایج مطلوبی برسیم.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی براینکه روس‌ها قرار است در کجا نیروگاه احداث کنند، گفت: روس‌ها قرار است یک نیروگاه دو واحد ۳۵۰ مگاواتی در بندرعباس برای ایران احداث کنند.

وزیر نیرو در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس که آیا از قیمت‌های کنونی آب و برق راضی هستید یا خیر، بیان داشت: قیمت آب که به تازگی افزایش پیدا کرده است پس صبر کنید اما در مورد افزایش قیمت برق نیز باید بگویم که قیمت برق نیز به تازگی افزایش پیدا کرده پس قیمت برق فعلاً افزایش نمی‌یابد.
 
کلمات کلیدی : برق+وزارت نیرو
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۱۹:۰۹:۴۷
آقای وزیر شما با این افزایش قیمت برق مردم را نا امیذ کردید خدائیش خیلی بی انصافید (3274503) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۲۳:۱۸:۴۵
فعلا افزایش نمی یابد یعنی صد در صد افزایش خواهد یافت!!! (3274781) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۰۱:۳۱:۳۶
تا جایی که یادمه هروقت یک وزیر یا مقام ارشد در دولت(چه دولتهای گذشته چه این دولت) درباره عدم افزایش چیزی بگن یعنی قراره به زودی گرون بشه (3274901) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.