نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487674
آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌‌های نماز جمعه تهران:
دشمن از «آتش به اختیار» مفهومی برای مقاصد شومش استنتاج کرد
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۰
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: دشمن از  «آتش به اختیار» مفهومی برای مقاصد شومش استنتاج کرد.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران در سخنانی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم نماز عید فطر امسال، گفت: رهبر انقلاب در نماز عید فطر راجع‌به «آتش به اختیار» فرمودند که لازم است بگویم که این اصطلاح در جاهایی که نظامیان هستند مطرح می‌شود، به طوری که افسر خطوط، مطلبی را می‌دهد و می‌گوید که منتظر ما نباشید و در آنجا متداول و متناسب است، در مجلس هم که صدام حمله کرد،  شهید چمران به همین نکته در مجلس اشاره کرد.

وی افزود: رهبر انقلاب مطلب آتش به اختیار را در میان دانشجویان فرمودند و گفتند که که اگر مشکلی از نظر فرهنگی دیدید، تذکر دهید و نگذارید که سیستم ضعیف و کم‌توان شود، نه اینکه شما حرکت‌‌هایی بکنید که هرج و مرج شود، این تحریف‌ها خوب نیست که انسان کلام یک نفر را بگیرد و جلو و عقب را حذف کند و از این «آتش به اختیار» مفهومی را استنتاج کند که به مقاصد شومش برسد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران اضافه کرد: یک شخصیتی که ولی‌امر و فقیه جامع‌الشرایط، عادل و منادی عدالت، قانون، نظم و رهبر صلح و آزادی و رهبر قانونی است، برای اینکه بنیه فرهنگی کشور قوی شود، چنین تحلیلی (آتش به اختیار) را در مطالبی بیان می‌کنند، اما دشمن می‌خواهد از هر جایی علیه نظام و کشور وارد شود و سوء‌استفاده کند.

آیت‌الله امامی‌کاشانی در بخش دیگری از سخنانش امنیت موجود کشور را تاجی بر سر ملت ایران دانست و تصریح کرد: این تاج امنیت و عزت را باید حفظ کرد که با وحدت، توکل به خدا و دل به نیت‌‌های پاک به دست می‌آید و همه همه نگاه‌شان به حرکت ولی‌امر باشد، آن وقت است که شوکت ما به جای خودش باقی می‌ماند.

وی همچنین از سپاه پاسداران به دلیل شلیک موشک به مواضع داعش در «دیرالزور» سوریه قدردانی و آن را به جا و درست توصیف کرد و اظهارداشت: امیدوارم تروریست‌ها و حامیان‌شان فهیمده باشند که جمهوری اسلامی ایران در برابر این جنایات هرگز اغماض نمی‌کند و به تروریست و حامیان‌شان پاسخی از این محکم‌تر می‌دهد و این درس را باید بگیرند.
۱۳۹۶/۰۵/۲۴ ۱۷:۵۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۲ ۱۵:۱۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۰۵ ۱۸:۲۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۳:۳۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۲۳:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۸ ۱۳:۰۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۴:۳۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۶ ۰۸:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۷ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۴/۰۴/۲۶ ۲۰:۵۱
 
 
کلمات کلیدی : آیت الله امامی کاشانی+نماز جمعه+آتش یه اختیار
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۱۵:۳۸:۱۹
چنين فرصتی نبايد به دشمن داده شود. (4452450) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۲۳:۳۴:۳۷
دقيقاً. ما بايد درست حرف بزنيم که دشمن سو استفاده نکند. (4453065) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۲۲:۲۴:۱۸
متاسفانه در حال حاض دوستان انقلابی از آن سو تعبیر. دارند. (4452962) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۹ ۲۲:۵۶:۰۷
بامحكوم كردن حركت زشت يك عده در توهين به رييس جمهور در راه پيمايي روز قدس وهمچنين نماز عيد فطر توسط مسوولان نظام به صورت خودكار برداشت افراط گرايان وفرصت طلبان از مفهوم اتش به اختيار اصلاح ميگردد (4453001) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.