نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 283625
آسوشیتدپرس: علیرغم توافق، در نماز جمعه تهران شعار مرگ بر آمریکا سر داده شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۱
خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس در گزارشی درباره نماز جمعه امروز تهران نوشت: علی رغم توافق هسته‌ای، در نماز جمعه پایتخت تهران شعار مرگ بر آمریکا سر داده شد.

به گزارش فارس، یک خبرگزاری مطرح غربی در گزارشی درباره نماز جمعه امروز تهران، از شعار مرگ بر آمریکای حاضران در نماز جمعه امروز پایتخت ایران ابراز ناراحتی کرد.

در حالی که مردم ایران بارها و بارها در مراسم‌های مختلف مذهبی و ملی، در مذمت و نکوهش سیاستهای دولت آمریکا علیه ایرانیها شعار مرگ بر آمریکا سر داده‌اند، یک خبرگزاری غربی امروز جمعه در گزارش به این شعار در نماز جمعه امروز تهران واکنش نشان داد.

در گزارش آسوشیتدپرس درباره نماز جمعه امروز تهران با عنوان «علی رغم توافق هسته‌ای، شعارهای ضد آمریکایی در پایتخت ایران طنین انداز شد»، آمده است: «با وجود توافق هسته‌ای تاریخی ایران با قدرتهای جهانی، در مراسم نماز جمعه با شعارهای مکرر "مرگ بر آمریکا" وقفه ایجاد شد».

این خبرگزاری در حالی از «ایجاد وقفه» در مراسم نماز جمعه تهران نوشته که از ابتدای انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۷ تاکنون،‌شعار مرگ بر آمریکا بخش جدایی ناپذیر نمازهای جمعه در سراسر ایران بوده است.
 
کلمات کلیدی : آسوشیتدپرس، توافق، نماز جمعه، شعار، مرگ بر آمریکا
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۲:۰۸:۵۵
وقتی خود آمریکایی ها تاکید می کنند که فقط تحریمهای هسته ای لغو می شود و سایر تحریمها پا برجا هستند و مشکل ما با ایران در زمینه "حقوق بشر و حمایت از تروریسم "ادامه دارد ، همچنان باید انتظار شنیدن شعار ٰٰ"مرگ بر آمریکا "را داشته باشند. (3051037) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۲:۳۱:۴۶
تا مادام که آمریکا ظلم و قلدری می کند: مرگ بر آمریکا (3051063) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۴-۰۴-۲۷ ۰۱:۵۲:۳۱
کاش این شعار تغییر می کرد مثلاً تبدیل می شد به : مرگ بر سیاست امریکا !
آصلاً برازنده نیست به کل یک کشور مرگ بگوییم یا پرچم را که نماد ملیت افراد است و برای هر شخص مقدس و محترم است را آتش بزنیم (3051324) (alef-13)
 
محمدرضا
۱۳۹۴-۰۴-۲۷ ۰۲:۰۱:۴۴
تا حمایت از رژیم اشغالگر قدس است مرگ برامریکا هست (3051337) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۷ ۰۲:۱۵:۴۲
مرگ بر آمریکا تا زمانی که از سلطه گری و زورگوییش منصرف نشود ادامه دارد (3051358) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.