نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429901
دژاگه در نیم فصل دوم برای العربی بازی می کند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵
ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران از نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر برای العربی به میدان خواهد رفت.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الشرق، به نظر می‌رسد  که اشکان دژاگه در نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر برای العربی بازی خواهد کرد.

دژاگه در نیم فصل نخست فصل جاری لیگ ستارگان قطر در فهرست العربی قرار نگرفت این‌ در حالی است که  او با این تیم قرارداد دارد. العربی در غیاب این بازیکن ایرانی عملکرد خوبی از خود نشان نداده و صدای اعتراض هواداران این تیم درآمده است.

روزنامه الشرق قطر با چاپ عکسی از دژاگه نوشت که سران باشگاه العربی به دنبال جواب کردن یک بازیکن خارجی هستند تا دژاگه را دوباره به تیم بر گردانند و این بازیکن ایرانی بتواند از نیم فصل دوم پیراهن العربی را بر تن کند.

دژاگه با وجود این که در تابستان چند پیشنهاد داشت ولی ترجیح داد تا راهی تیم دیگری نشود، چون او با العربی قرارداد دارد هر چند که در فهرست این تیم برای نیم فصل نخست لیگ ستارگان قطر قرار نگرفت.
 
کلمات کلیدی : اشکان دژاگه+العربی قطر
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۱ ۱۱:۱۵:۲۰
کشف های خیره کنندۀ کارلوس کی روش و از جمله همین ورزشکار برومند ایرانی یعنی اشکان دژاگه ، آخر-عاقبتشون هر چند به ضرر !!!! فوتبال ایران و خود این فوتبالیستها تموم شده ولی در نهایت به سود فوتبال تیم های عرب خلیج فارس است ، حتی با تاقچه بالا !!! گذاشتن های اون تیمها؛
کی روش دورگه های فوتبالی ایرانی-اروپائی را جستجو کرد، شناخت، به تیم ملی ایران آورد، اونها رو حتی با تجربۀ کم، معروف کرد وو و.. و البته شاخک های دلال های فوتبال های عربی هم حساس شد، اونها رو شکار کرد و صد البته جاذبه های دستمزدی نفتی باعث شد تا اونها هم ، دلار و تیم های عربی رو به تیم ها و میدان های اروپائی محل تداوم رشد و نمو خودشون !!!! ترجیح بدهند وو و.. و ادامۀ راه نه فقط درجا ، که حتی پست-رفت است هم برای فوتبال خودشون و هم برای فوتبال ایران و البته پیشرفت است برای......!!! ؛ (4092819) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.