توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 433881
مدیر برنامه‌های دژاگه در دوحه/ وضعیت نامعلوم اشکان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۲
مدیر برنامه‌های دژاگه برای بررسی وضعیت این بازیکن وارد قطر شد تا تکلیف نهایی کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران مشخص شود.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الرای، اشکان دژاگه یکی از با کیفیت‌ترین فوتبالیست‌های ایران است و همواره به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت می‌شود این‌ در حالی است که که او در نیم فصل نخست هیچ تیمی نداشت.

دژاگه تا پایان فصل جاری با العربی قرارداد دارد اما  این تیم قطری نام او را در فهرست خود برای نیم فصل نخست قرار نداد. رسانه‌های قطری پیش از این تاکید کردند که سران العربی از عملکرد مصطفی سال بازیکن خارجی خود راضی نیستند و می‌خواهند دژاگه را در نیم فصل دوم جایگزین او کنند اما با وجود این که نیم فصل دوم هم شروع شده ولی باز هم خبری از حضور دژاگه در العربی نیست.

روزنامه الرای قطر تاکید کرد که مدیر برنامه‌های دژاگه در قطر به سر می‌برد تا وضعیت این بازیکن را نهایی کند. این روزنامه قطری نوشت که فهرست العربی پر است و دژاگه تنها در صورت می‌تواند این تیم را در نیم فصل دوم همراهی کند که یک بازیکن از العربی به تیم دیگری فروخته و یا قراردادش لغو شود که این اتفاق تا الان نیفتاده است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، خبرهایی درباره علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب دژاگه به گوش می‌رسید اما با پیوستن رفیعی به سرخ پوشان و حضور نریمان جهان این انتقال منتفی شد.
 
کلمات کلیدی : اشکان دژاگه+العربی قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.