توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437223
وضعیت دژاگه هم‌چنان در هاله ای از ابهام
تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۸
با وجود این که نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر هم شروع شده است اما هنوز وضعیت دژاگه در هاله‌ای از ابهام است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از العرب، اشکان دژاگه وضعیت عجیبی در لیگ ستارگان قطر دارد. او با وجود این که از بازیکنان تاثیرگذار تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی بوده اما در نیم فصل جاری بدون تیم بوده است. دژاگه تا پایان فصل با العربی قرارداد دارد اما او یک بازی هم برای این تیم به میدان نرفته و در فهرست قرمز پوشان برای نیم فصل نخست قرار نگرفت با این حال او ترجیح داد که راهی تیم دیگری نشود.

خریدهای جدید العربی در نیم فصل نخست عملکرد خوبی از خود نشان ندادند. سران باشگاه العربی قصد دارند که دژاگه را در نیم فصل دوم جایگزین مصطفی سال بازیکن خارجی خود کنند.

با وجود این که خبرهای زیادی در این زمینه  به گوش رسید و قرار شد که دژاگه در نیم فصل دوم در فهرست العربی قرار گیرد اما هنوز وضعیت این بازیکن ایرانی در هاله‌ای از ابهام است.

روزنامه العرب قطر نوشت که قرار گرفتن دژاگه در فهرست العربی تنها در صورتی است که قرارداد مصطفی سال فسخ شود تا دژاگه به فهرست تیم ‌اضافه شود.

به نوشته این روزنامه قطری سران باشگاه العربی در تلاش هستند تا رقم باقی‌مانده از قرارداد مصطفی سال را پرداخت کنند تا زمینه برای بازگشت دژاگه فراهم شود.
 
کلمات کلیدی : اشکان دژاگه+العربی قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.