توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 397514
یک بازیکن فلسطینی جایگزین دژاگه شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵
باشگاه العربی به همکاری خود با اشکان دژاگه پایان داد و یک بازیکن فلسطینی را به جای او جذب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، فصل جابجایی تابستانی در فوتبال قطر به پایان رسید و سرانجام وضعیت اشکان دژاگه، بازیکن ایرانی العربی هم نهایی شد. در فصل جابجایی تابستانی خبرهای زیادی درباره ماندن و یا جدایی دژاگه از العربی به گوش رسید و تا آخرین روز از فصل نقل و انتقالات تکلیف این بازیکن مشخص نبود تا این که در نهایت تکلیف این بازیکن مشخص شد و او به صورت رسمی از العربی جدا شد.

باشگاه العربی قطر در آخرین روز از فصل جابجایی تابستانی با "خیمنس" بازیکن فلسطینی-اروگوئه‌ای قرارداد امضا و او را جانشین دژاگه کرد.

از طرف دیگر این باشگاه قطری با وجود آسیب دیدگی پائولینیو تصمیم گرفت تا این بازیکن را در فهرست نهایی خود قرار دهد تا دژاگه نتواند جایگزین این بازیکن برزیلی شود و جدایی اش از لیگ قطر قطعی شود.

اشکان دژاگه یک سال دیگر با العربی قطر قرارداد دارد. او پیش از این تاکید کرده بود که تنها در صورتی قرارداد خود را فسخ می کند که همه مطالباتش را دریافت کند. روزنامه‌های قطری پیش از این تاکید کرده بودند که دژاگه قبل از این که به اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار حساس برابر ازبکستان بپیوندد تکلیف خود با العربی را مشخص نکرد و به نظر می رسد که این بازیکن تلفنی با مدیران العربی درباره فسخ قراردادش به توافق رسیده، در غیر این صورت آنها نمی توانستند خیمنس را به فهرست خود اضافه کند.

معلوم نیست که با نهایی شدن جدایی دژاگه از العربی تکلیف او چه خواهد شد و این بازیکن بزرگ چه تیمی را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب خواهد کرد. او از فوتبال چین پیشنهاد دارد و خبرهای هم درباره علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب او به گوش می رسد و باید دید که در نهایت چه تصمیمی را خواهد گرفت.
 
کلمات کلیدی : اشکان دژاگه+العربی قطر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.