توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470013
رئیسی: برخی در خوزستان فقط به یارانه دسترسی دارند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۸
حجت‌الاسلام رئیسی گفت: اما امروز با مشکلات جدی اجتماعی مواجه هستیم که شایسته، زیبنده و نیز در شان این مردم نیست. این مردم حتی از اولین حقوقشان امروزه مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی امروز در جمع مردم اهواز در مصلی نماز جمعه این کلانشهر اظهار داشت: حقیقتا مردم خوزستان مردمی مثال زدنی و الگو برای جامعه ما هستند. جمع نورانی و بابرکت شما برای اینجانب و نیز حضور و اعلام موضعتان برای من مسئولیت‌آور است.

وی با بیان اینکه احساس بار سنگینی بر دوش می‌کنم، افزود:  آنچه که عشایر بزرگوار و مردم خون‌گرم و نیز همه اقوام و گویش‌ها در خوزستان بیان می‌کنند، مسئولیت سنگینی را برعهده ما می‌گذارد.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بیان کرد: امروز خدمت‌گذاری به این مردم و نیز گره‌گشایی از این مردم افتخار بزرگی برای همه دولت‌مردان است. آنچه که امروز برای کشور افتخار آفرین شده به برکت همین ایستادگی‌ها و رشادت‌های مردم خوزستان است.

وی گفت: اما امروز با مشکلات جدی اجتماعی مواجه هستیم که شایسته، زیبنده و نیز در شان این مردم نیست. امروزه این مردم حتی از اولین حقوقشان مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند.

حجت‌الاسلام رئیسی به فقر در بین مردم خوزستان و نیز افرادی که دچار فقر مطلق هستند به طوری که فقط به یارانه دسترسی دارند، اشاره و عنوان کرد: نباید مردم خوزستان با وجود این همه رشادت و ایستادگی‌ای که داشتند امروزه مشکل کار داشته باشند.

وی با بیان اینکه اگر مدیریت جهادی باشد همه مشکلات قابل حل است، ادامه داد: مردم مشکلات را تحمل می‌کنند ولی تبعیض را نمی‌پذیرند. اگر به مردم نقش داده شود قادرند قفل همه مشکلات را حل و باز کنند.
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری+خوزستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.