توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470056
نیکزاد: تنها 11 روز به شروع فصل نوینی در تاریخ این کشور مانده است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۲
تنها 11 روز به شروع فصل نوینی در تاریخ این کشور مانده است/ آغاز مرحله دوم فعالیت تبلیغی ستادها و فعالیت‌های مردمی در سراسر کشور[خبرگزاری فارس: تنها 11 روز به شروع فصل نوینی در تاریخ این کشور مانده است/ آغاز مرحله دوم فعالیت تبلیغی ستادها و فعالیت‌های مردمی در سراسر کشور]رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امواج خودجوش مردمی در فرصت باقیمانده سونامی جدیدی را شکل خواهند داد که کار را تمام خواهد کرد.

به گزارش حوزه انتخابات خبرگزاری فارس،علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در اطلاعیه‌ای به ستادهای انتخاباتی رئیسی آغاز مرحله دوم فعالیت تبلیغی ستادها و فعالیت‌های مردمی در سراسر کشور را اعلام کرد. این بیانیه به شرح ذیل است:

«باسمه تعالی

کلیه مسئولان ستادهای مرکزی و مردمی و حامیان سید ابراهیم رئیسی در سراسر کشورقُلْ إِنَّما أَعِظُکُمْ بِواحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی‏ وَ فُرادی‏ ثُمَّ تَتَفَکَّرُوا

تنها یازده روز به خلق یک حماسه بزرگ و شروع فصل نوینی در تاریخ این کشور مانده است. مسیر طی شده بسیار امید بخش بوده و استقبالهای خیره کننده نوید یک اتفاق بزرگ را می دهد.

در چنینی شرایطی که بدنه مولد رای شکل گرفته در استان‌های مختلف به اذعان همگان بی نظیر میباشد، می توان در فرصت باقیمانده با راهبردی صحیح این امواج خروشان مردمی را به ساحل مقصود رساند.

 لذا از امروز با توجه و توسل به حضرت ثامن الحج حضرت امام رضا(ع) مرحله دوم موج تبلیغات انتخاباتی ستادهای انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی با رویکرد نهضت تبلیغ چهره به چهره در میان اقشار مختلف مردم تحت عنوان "بعلاوه هشت" و در قالب طرح "سفیران کرامت" تدوین، اجرا و پیگیری می گردد. در این راستا، توجه به موارد زیر ضروری می نماید:

11. مهمترین راهبرد این دوره یازده روزه و وظیفه اصلی ستادها هدایت بدنه مولد رای و نیروهای پای کار انقلابی بسمت تبلیغ چهره به چهره و خروج از حلقه های نیروهای انقلابی بسمت توده های مردم و محرومین در سراسر کشور و بویژه روستاها و شهرهای کوچک میباشد.

22. همه نیروهای انقلابی با هر میزان از توان می توانند بدون نیاز به اقلام تبلیغاتی و یا صرف هزینه در شکل دهی امواج خروشان تبلیغ مردمی مشارکت نمایند و ستادها همه افراد داوطلب را به پیگیری راهبردهای زیر میبایست ترغیب نمایند:

الف. همه نیروهای انقلابی از لایه اول ارتباطی خود یعنی خانواده درجه یک خود و بدون هیچ هزینه ای برای تبلیغ و فعال سازی شروع کنند.

 ب. پیرو رهنمود آیه شریفه "وَاَنْذِرْ عَشیرَتَکَ الاَقرَبینَ" همگان می توانند به نیت نام مبارک امام رضا(ع) در لایه دوم ارتباطی خود در ایام مبارک شعبانیه از اقوام و فامیل خود و با برپایی سفره های مهمانی رضوی در جمع های خانوادگی به تبلیغ بپردازند و آنان را برای تبلیغ در این جهت فعال نمایند.

 ج. هر فردی اگر دفترچه تلفن خود را مرور نماید به اسامی خواهد رسید که حلقه ارتباطی دوستان آشنایان و همکاران او را شکل می دهند. ما روحیات این افراد را میشناسیم و میزان اعتماد آنان را به خود میدانیم. گاهی با یک تماس کوتاه می توان سئوالات و شبهات این افراد را مرتفع و برای تبلیغ فعال نمود.

از همه نیروها میخواهیم به نیت امام رضا(ع) روزی تنها 8 نفر از لایه ارتباطی دوستان خود را با تماس به خیل سفیران کرامت اضافه نمایند.

 د. افتخار میکنیم ایران اسلامی از اقوام و طوائف مختلفی که به یکدیگر عشق می ورزند شکل گرفته است. همه ما متعلق به قومیتی ایرانی هستیم وزادگاهی داریم که بدان عشق می ورزیم. کافیست به عزیزان خودمان که با آنها در روستاها مرتبط هستیم تماس برقرار کنیم و به سئوالات آنان پاسخ دهیم.

حالت مطلوبتر آن است که در یک حرکت جهادی همه نیروهای انقلابی بویژه در هفته پایانی با تشکیل گروههای خودجوش تبلیغی "سفیران کرامت" به روستاها و شهرهای کوچک هجرت نمایند.

 ه. مرحله نهایی فضاسازی بصری و تبلیغ شهری است. با نصب عکس ها و جمله نویسی بر روی خودروها و وسایل نقلیه و ابتکارات زیبا و همچنین حضور در میادین شهر و بقاع متبرکه امامزادگان و نقاطی که توده های مردم حضور دارند به تبیین شخصیت، اندیشه و برنامه های سید ابراهیم رئیسی بپردازیم.
3. ستادها در فرصت باقیمانده مهمترین وظیفه خود را شکل دهی ، تبلیغ و اجرای این طرح باید بدانند و تبیین آن را به محور ثابت سخنرانی ها، همایش ها و سایر برنامه های تبلیغی استان تبدیل نمایند.

44. گزارش مستمر به ستاد مرکزی و همچنین پوشش و تبلیغ حداکثری رسانه‌ای و میدانی فعالیت‌های انجام شده و ابتکارات و حرکتهای زیبای مردمی در سطح استانی و ملی ، جهت ایجاد موج تبلیغاتی و جریان سازی ملی مورد تاکید ویژه میباشد.

5. کلیه فعالیت‌ها در این زمینه در ستاد مرکزی "سفیران کرامت" با مسئولیت جناب آقای رسول محمدقلی پیگیری و اجرا می گردد.

6. با توجه به اهمیت موضوع، لازم است همکاری در بالاترین سطح را با افراد معرفی شده از سوی طرح "سفیران کرامت" داشته باشید.

7. کلیه افرادی که آمادگی دارند در روستاها و شهرهای کوچک و میادین شهرها حضور یابند، می توانند جهت اطلاع ستادها و هماهنگی بیشتر از طریق شماره زیر اقدام نمایند.
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری+ستاد رئیسی+نیکزاد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.