توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470864
رئیسی: این وضعیت در شأن مردم ایران نیست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۵
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در جمع مردم شهریار گفت: مردم تعیین‌کننده اصلی سکان‌دار دستگاه‌های اجرایی کشور هستند.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید ابراهیم رئیسی در دیدار با مردم شهرستان شهریار که در مصلی بزرگ این شهر برگزار شد اظهار داشت: در هر انتخاباتی شاهد 2 اتفاق مهّم هستیم؛ نخست توجه به گزینش و انتخابی که صورت می‌گیرد و دوم تصمیم‌گیری در مورد آنچه که در آینده رُخ می‌دهد.

وی با بیان نقش اراده و تصمیم مردم در اداره کشور افزود: امروز از برکات انقلاب اسلامی و قانون اساسی این است که رأی مردم تشریفاتی نیست؛ رأی و تصمیم مردم یک تصمیم واقعی است که آینده و کیفیت اداره کشور را رقم می‌زند، و مردم برای سرنوشت خودشان به ویژه در انتخابات ریاست‌جمهوری تعیین می‌کنند که چه کسی باید سکان‌دار دستگاه‌های اجرایی کشور باشد.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری گفت: ما کشور بسیار ثروتمندی داریم و این از عنایت خداوند متعال است که نیروی انسانی و منابع بسیار ارزشمندی در کشور وجود دارد؛ نیروهای متراکم انسانی، فرهیخته و تحصیلکرده در همه حال توانسته‌اند خدمات ماندگاری را برای این کشور به ارمغان آورند، این دختران و پسران در طول 38 سال حماسه‌های زیادی داشته‌اند که ما این حضور و ایستادگی را ارج می‌نهیم.

حجت‌الاسلام رئیسی تصریح کرد:‌ امروز وجود برخی مشکلات در نظام اداری، پولی و بانکی، معیشت و بیکاری از موضوعاتی است که باید به آن توجه شود، که با یک نگاه دقیق می‌توان گفت این وضعیت در شأن مردم جمهوری اسلامی نیست؛ ما باید به سمتی حرکت کنیم که شرایط در شأن مردم باشد، که ابلته این کار کاملاً امکانپذیر است.

وی با بیان اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف تصمیم‌گیری می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات باشد اظهار داشت:‌ نیروی انسانی ارزشمند کلید قفل بیکاری است که بسیاری از مسائل و مشکلات را برطرف می‌کند، اگر نگاه به مردم عوض نشود مشکلات باقی خواهند ماند؛ اما اگر به مردم میدان داده شود گره بسیاری از مشکلات مردم باز خواهد شد.
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۲۳:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۰ ۱۹:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۳:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۲:۱۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۰:۱۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۷:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۲۳:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۲۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۲۳:۳۵
 
 
کلمات کلیدی : حجت الاسلام رئیسی+انتخابات ۹۶+انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.