نظر منتشر شده
۳۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463165
کوهکن در گفتگو با الف :
جهانگیری برای تبلیغ روحانی آمده است/ انصراف جلیلی به نفع اصولگرایان تمام خواهد شد
بخش سیاسی الف/28فروردین96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۲
دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس(اصولگرا) گفت: عدم حضور آقای جلیلی را باید به نفع جریانی دانست که مطعلق به آن و حامی آن است.  

محسن کوهکن دبیرکل جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس در گفتوگو با خبرنگار سیاسی الف، پیرامون انصراف سعید جلیلی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: آنچه روشن است تکثر داوطلب برای یک جریان سیاسی در انتخابات در برداشت اولیه بازتاب منفی خواهد داشت چرا که این اتفاق باعث ریزش آرا خواهد شد بنابر این در این شرایط عدم حضور ایشان را باید به نفع جریانی دانست که مطعلق به آن و حامی آن است  .

کوهکن در ادامه افزود: در دو حالت افراد برخی را برای حضور در صحنه تشویق میکنند ، گاهی نگرانی ها به دلیل احراز صلاحیت ها هست و گاهی هم با معرفی فردی به عنوان کاندیدای کمکی به دنیال بوجود آوردن فرصتی برای فعالیت های تبلیغاتی هستند، مثل همان اتفاقی که برای معاون اول محترم رئیس جمهور پیش آمد و ورودش در صحنه انتخابات اساسا به عنوان یک کاندیدای تقویت کننده است تا در صورت تائید صلاحیت از این فرصت برای حمایت از کاندیدای اصلی مورد نظر استفاده کند.

وی تصریح کرد: وقتی شخصی با صراحت یا کنایه می گوید که برای رقابت جدی نیامده است مشخص کرده که به دنبال استفاده از فرصت تعیین شده در چهارچوب قانون ، برای تبلیغ در خصوص کاندید مورد نظرش است. من فکر میکنم با توجه صحبتهای اولیه آقای جهانگیری پس از ثبت نام ایشان به همین منظور وارد شده باشند.
 

تعدد کاندیداها ممکن است انتخابات را به دور دوم بکشاند

دبیر حزب سبز ایران و فعال سیاسی اصولگرا گفت: ممکن است آقای رئیسی در میان اصولگرایان به عنوان نفر اول انتخاب شود و بقیه نامزدها بعد از تبلیغات به نفع ایشان کنار روند.

حسین کنعانی مقدم فعال سیاسی اصولگرا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی الف  پیرامون انصراف آقای جلیلی از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اشتراک عقبه سیاسی آقایان جلیلی و رئیسی گفت : در این خصوص سه احتمال وجود دارد، در مرحله نخست یک احتمال آن است که آقای رئیسی در صورت پیروزی جایگاه کلیدی را برای ایشان درکابینه دولتش در نظر گرفته باشد. احتمال دیگری نیز وجود دارد که آقای جلیلی پس از ارزیابی شرایط کنونی با حضور آقای رئیسی و قالیباف شانس چندانی برای پیروزی خود متصور نشدند و کناره گیری کردند؛ اما احتمال این هم وجود دارد که آقای جلیلی خودش را برای سال 1400 آماده می کند.

 کنعانی مقدم در خصوص نامزد نهایی جمنا و استراتژی اصولگرایان برای پیروزی اظهار داشت: تعدد کاندیدای اصولگرایان ممکن است انتخابات را به دور دوم بکشاند و در آن زمان قطعا همه به یک نفر رای خواهند داد و اگر این براورد غلط باشد ممکن است آقای رئیسی در میان اصولگرایان به عنوان نفر اول انتخاب شود و بقیه نامزدها بعد از تبلیغات به نفع ایشان کنار روند.
 
 
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۴:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۴:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۱۴:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۷:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۰:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : جهانگیری+ثببت نام+انتخابات96+کاندیدای پوششی96+نامزد پوششی+اصراف جلیلی+کوهکن+بدعت اصلاح طلبان
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۹:۴۳:۰۴
کاندیداتوری آقای جهانگیری اگر با نظر دکتر روحانی بوده خوب اشکالی بهش وارد نیست ولی اگر آنطوری که آقای پیام مجرد رئیس شاخه جوانان حزب اسلامی کار در گفتگو با خبرگزاری مهر گفته با نظر آقای خاتمی بوده کار جالبی نبوده (4262771) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۰۴:۱۵
کاار جالب نبوده؟
همه میگن نوعی توهین وتحقیر رئبس جمهور و ادعای این که همه کاره ماییمه
روحانی وباید سکوت کند (4262976) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۵:۴۵
با زاپاس یا بی زاپاس روحانی به آخر خط رسیده (4263474) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۹:۴۶:۵۸
۴ سال همه تریبون ها ، اعم از صدا و سیما و همایش های یکطرفه دولتی و... ، در اختیار جهانگیری و وزرا بوده و برای روحانی تبلیغ می کردند ، حالا قرار است در مناظره چه بگوید.؟ به به و چه چه را که ۴ سال است که می شنویم. (4262776) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۲۳:۲۸
این روزها صدا و سیما تبدیل شده به ستاد انتخاباتی آقای روحانی! چرا این تخلفات با تذکر جدی به دولت و رسانه ملی پایان نمی‌گیرد؟ البته کارنامه دولت هرچند که بزک شود باز هم نمی‌تواند جلوی اراده مردم را بگیرد. تجربه تلخ این روزهای سخت نباید تکرار شود. فردی که عزم جهادی و انقلابی ندارد و با دیپلماسی منفعلانه از بیگانگان یاری بخواهد شایسته این مردم نیست. (4262857) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۲۵:۰۰
دکتر روحانی در روز ثبت‌نام به سه محور اشاره کرد که یکی از آنها احیای اخلاق بود! همان اخلاق که کاش در این 4 سال خود ایشان و اعضای کابینه به آن پایبند بودند. حتی در هنگام ثبت‌نام هم اخلاق رعایت نشد و از منتقدین به عنوان هوویی یاد شد که قصد کشتن بچه‌ای به نام برجام را دارند! (4262865) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۱۸:۰۱
اشتباه مثببت دادم (4263000) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۲:۳۲:۵۵
4 سال پیش هم اشتباه رای دادی. (4263164) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۹:۵۸:۰۱
روحانی دور اول انتخاب خواهد شد (4262808) (alef-2)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۵۵:۰۴
طبق آخرین نظر سنجی دولتی در اسفند ماه روحانی ۸/۵ میلیون رای داشته است و هم اکنون به ۴ میلیون کاهش پیدا کرده است، با آمدن رییسی کار روحانی تمام شد. (4263081) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۰۹:۵۸:۴۲
روحانی ریس 22میلیون رای دارد (4262809) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۵۶:۱۰
روحانی ۲ میلیون ، رییسی ۲۶ میلیون. (4263087) (alef-3)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۳:۳۰:۳۲
اشتباه می کنی
روحانی دو سه میلیون رای سکولارها رو داره و سه چهار میلیون رای اصلاح طلب ها
از باقی گروه ها مثل افرادی که به ولایتی رای دادند هم نهایتا دو سه میلیون رای بیاره
در مجموع رای این انتخاباتش میشه ده، یازده میلیون

از سمت دیگه کاندیدای نهایی اصول گراها، حدود 5 میلیون رای قالیباف رو داره، 4 میلیون رای جلیلی، حدود سه میلیون رای محسن رضایی و احتمالا یکی دو میلیون رای هم از باقی گروه ها

روحانی اگر رقابتش به دور دوم کشیده بشیده به احتمال بسیار زیاد شکست می خوره مگر اینکه در دوره ی بیست روزه ی تبلیغات و مناظرات بتونه موج عمومی راه بندازه و روی این موج سوار بشه (4263336) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۵:۲۲
اشتباه مثبت دادم (4263472) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۴:۵۶:۴۷
آرزوهاتو هر جایی نگو (4263477) (alef-3)
 
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۰۶:۳۹
هم رئیس جمهور و هم معاون اول هر دو در انتخابات شرکت کردند. این یعنی از امروز مملکت نه رئیس جمهور دارد نه معاون اول . هر دو به کارهای انتخاباتی خواهند پرداخت. آیا اینا برای خدمت تلاش می کنند یا کسب و حفظ قدرت؟ (4262820) (alef-2)
 
مهران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۱۱:۱۸
جلیلی نشان داد وظیفه اش رو انجام میدهد و دنبال قدرت طلبی نیست چه در دور قبل ماند و از همان ابتدا گفت با این اوصاف وحدت بی معناست چه این دور که بدون عضویت در ساز و کار جمنا و بدون هیچ گونه سهم خواهی خودش رفت کنار دمش گرم حتی کسانی که سعید جلیلی را از بعد کارآمدی در هر دو طیف قبول ندارن به اخلاق و روحیات این مرد در عرصه سیاست که اخلاق در آن مرده است احترام می گذارند (4262827) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۲۲:۴۲
از همه عزیزانی که احساس تکلیف کرده و برای ریاست جمهوری ثبت نام نموده‌اند انتظار می‌رود برای اعتلای کلمه‌الله حول محور ولایت ائتلاف نمایند تا ان‌شاءالله ریشه دروغ کنده شود و فردی شجاع، ساده‌زیست، ولایتمدار و خادم ملت نه ارباب ملت بتواند در جایگاه ریاست‌جمهوری قرار گیرد و منشأ خیر و برکت برای ملت و ریشه‌کنی فقر، فساد، بیکاری، رکود و... باشد. (4262854) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۳۶:۲۹
در این صورت جهانگیری باید رد صلاحیت شود این کار هم توهین به مردم و انتخابات و هم توهین به خود رئیس جمهور و تواناییهایش هست
مگر مثل کاندیداهای اصولگرا اعلام کنند در نهایت بنفع کسی که رای بیشتری دارد انصراف میدهد نه حمایتی و پوششی!

بماند این امدن و انصراف هم که مد شده کلا کار درستی نیست و باید برایش چاره ای اندیشید و هیچ جای دنیا این کار را که قبل انتخابات و رقابتهای درونی میکنند در زمان انتهابات انجام نمیدهند (4262895) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۴۹:۰۸
رئیسی وارث همان چهار میلیون رای جلیلی است ،
اصولگرایان تا وقتی که نتوانند ملی فکر کنند در انتخابات شکست خواهند خورد. (4262935) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۵۷:۲۴
رییسی با ۲۵ میلیون رای در همان دور اول انتخابات برده است. (4263089) (alef-3)
 
رسول
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۵:۰۶:۵۲
این دوره با سری قبل تفاوت دارد .. دوره قبل آقای روحانی با کم تر از 1 % رای بیشتر مستقیم رای آوردند .. این دوره احتمال این که انتخابات به دوره دوم کشیده شود کم نیست و در این صورت احتمال این که اصول گرایان رای بیاورند بیشتر است. (4263498) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۵۰:۱۰
" احتمال این هم وجود دارد که آقای جلیلی خودش را برای سال 1400 آماده می کند!!!!!!!!!!!! (4262937) (alef-3)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۰:۵۹:۴۱
اصلاح طلبها با 11 ميليون راي بازنده خواهند شد

اينو يه جايي بنويسيد

پيش بيني جاسم (4262971) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۱:۵۸:۴۵
حداکثر اصلاح طلب ها ۳ میلیون رای دارند، خودشان هم اعتراف کردند که ۷٪درصد. (4263091) (alef-3)
 
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۱-۲۹ ۱۲:۵۶:۵۰
مطمئن باش روزی که اصلاح طلبها 11 میلیون رای داشته باشن ، بقیه زیر 50 هزارتا هم ندارن و مشارکت می شه زیر 10 درصد اونوقت دیگه هیچ چیز باقی نمی مونه (4265834) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۲:۵۵:۵۹
برای من حداقل ماجرا مفهوم نیست!!! یعنی آقای جهانگیری در مناظره ها میخواهد بگه به آقای روحانی رای بدید؟!! نمیگن پس تو چرا نامزد شدی؟!! متاسفانه هم از اینور هم از اونور از نامزدی ریاست جمهوری دارن در مقام "تریبون برای شنیده شدن خود" استفاده میکنن. اصولگراها هم همینطور. برای حمله چند جانبه به آقای روحانی دسته جمعی اومدن و نه بطور جدی برای رییس جمهور شدن. آقای جهانگیری هم برای حمایت اومده. آخه مگه نامزدی ریاست جمهوری برای این کارهاست؟!! (4263226) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۳:۰۷:۱۵
این قدر قضیه را پیچیده نکنید روحانی اول است (4263263) (alef-3)
 
کامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۳:۱۵:۰۰
مردم با وعده کلید حل مشکلات نزد منه به روحانی رای دادند. این بار می خواد چی رو کنه برجام یا همان فرجام نتیجه را که دیدم وعده 100روزه .اوباما مودب برجام همچون ابر ی چترش رو سر مردم سایه انداخته را هم دیدیم. (4263290) (alef-3)
 
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۳:۳۲:۰۱
نامزدی جهانگیری یعنی کشک، یعنی تلف کردنه وقت مردم. آقای جهانگیری اومده برای رئیس جمهور "نشدن" و این خیلی خنده داره. حتی به مردم خودمون هم احترام نمیزاریم. (4263341) (alef-3)
 
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۴:۲۵:۲۵
به غیر از احمدی و بقایی که حوصله شان را ندارم هر که شد شد (4263425) (alef-3)
 
رسول
United States
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۵:۰۴:۴۸
آقای جلیلی اگر حرفی برای گفتن و بالا بردن اصولگرایان می داشتند میامدند و بعد از یک نفر حمایت می کردند و کنار می رفتند .. نه الان .. اتفاقا نیامدن ایشان معنی خوبی ندارد و کاملا به ضرر اصولگرایان است .. ضرر دیگر ایشان برای اصولگرایان حضور ایشان در دوره قبل بود که اگر آن موقع نمی آمدند به نفع اصولگرایان بود (4263495) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۸ ۱۵:۴۷:۵۸
روحاني با راي قاطع انتخاب خواهد شد انشاالله (4263585) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.