توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462709
من در متن همه جریانات بودم، برای همه این شرایط را باز می‌کنم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹
جهانگیری گفت: من در متن همه جریانات بودم. برای همه این شرایط را باز می‌کنم و از کارنامه دولت دفاع می‌کنم. در هیچ مقطعی میان معاون اول و رئیس جمهور چنین رابطه جدی‌ای وجود نداشته است. من روحانی را شخصیت عزیز، ارزشمند خوش فکر صاحب اندیشه می‌دانم ایشان به من علاقه دارند گاهی ساعت‌ها مشورت می‌کنیم. ایشان جایگاه خود را در انتخابات دارند و من هم از برنامه‌هایم دفاع می‌کنم .

 جهانگیری در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه هدف شما از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری چه بود،برخی از نامزدها مدعی این هستند که در این دولت وضعیت زندگی مردم سخت شده و مسئولان دولتی ارتباطی با اقشار ندارند. آیا در مناظره از رویکرد دولت یازدهم و آقای روحانی دفاع خواهید کرد، گفت: دولت یازدهم آنچه تحویل گرفت و آنچه امروز در اختیار مردم قرار داده، تفاوت از زمین تا آسمان است. انگیزه من این است که برای ملت مشخص کنم دولت یازدهم چه تحویل گرفته و چه کرده است؛ چه در زمینه اقتصاد، مشکلات سیاست خارجی، اختلاف در میان ارکان نظام و گروه‌ها و بحثی که در مورد فساد وجود داشت.

او خاطرنشان کرد: من در متن همه جریانات بودم. برای همه این شرایط را باز می‌کنم و از کارنامه دولت دفاع می‌کنم. در هیچ مقطعی میان معاون اول و رئیس جمهور چنین رابطه جدی‌ای وجود نداشته است. من روحانی را شخصیت عزیز، ارزشمند خوش فکر صاحب اندیشه می‌دانم ایشان به من علاقه دارند گاهی ساعت‌ها مشورت می‌کنیم. ایشان جایگاه خود را در انتخابات دارند و من هم از برنامه‌هایم دفاع می‌کنم .

تماشا
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۲۰:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۲:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۲۱:۴۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۸:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۶ ۱۲:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۴:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۷:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۸:۱۷
 
 
کلمات کلیدی : اسحاق جهانگیری+انتخابات ریاست جمهوری+جهانگیری+نامزد پوششی+کاندید پوششی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.