نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444174
سو استفاده ملانیا و دخترش از کاخ سفید
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۹
یکی از مشاوران اوباما ترامپ و همسرش را متهم کرده است که آنها مانند کیم کارداشیان که از برنامه تلویزیونی برای فروش برندهای خود استفاده می کرد، آنها نیز چنین سو استفاده ای را از کاخ سفید و مقام خود می کنند.

به گزارش جام نیـوز، روزنامه گاردین نوشت: یکی از مشاوران اوباما، ترامپ و همسرش را متهم کرده است که آنها مانند کیم کارداشیان که از برنامه تلویزیونی برای فروش برندهای خود استفاده می کرد، آنها نیز چنین سو استفاده ای را از کاخ سفید و مقام خود می کنند.

این روزنامه نوشت: ترامپ و همسرش ملانیا برای فروش محصولات خود به نوعی از مقام و جایگاه خود در کاخ سفید سو استفاده می کنند. وی افزود ملانیا درصدد است تا خود را به نوعی مدل برتر در آمریکا معرفی کند تا بتواند برند های خود و دخترش را در آمریکا باب کند.

ملانیا مانند کارداشیان که از برنامه تلویزیونی برای فروش محصولات استفاده می کرد، اکنون درصدد است تا بتواند از موقعیت خود در کاخ سفید این استفاده را انجام بدهد.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ، کاخ سفید، ملانیا ترامپ
 
Romania
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۹:۲۷:۱۲
ملانیا که دختر نداره! دخترهای ترامپ از زن اول ترامپ هستند نه از ملانیا! (4159303) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.