توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444050
درخواست غرامت ۱۵۰ میلیون دلاری همسر ترامپ از دیلی‌میل
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۰
ملانیا ترامپ از دیلی‌میل به دلیل انتشار گزارشی که او را متهم به مبادرت به شغلی همانند تن‌فروشی کرده شکایت کرده است.

به گزارش همشهری، ملانيا ترامپ، همسر رئيس‌جمهور آمريكا و بانوي اول اين كشور شايد به اندازه همسر پرسر و صدايش سوژه دست رسانه‌ها و مردم ندهد اما بارها از نحوه ورودش به آمريكا گرفته تا مشاغلي كه داشته، خبرساز بوده است. حالا او با شكايت و درخواست غرامت سنگين 150ميليون دلاري از ديلي‌ميل، خبرساز شده است.

ديلي ميل در گزارشي در تابستان مدعي شده بودكه ملانيا ترامپ 46ساله، در دهه1990 در يك مؤسسه خدمات مد، به‌عنوان زنان همراه ستاره‌ها و افراد ثروتمند اجاره داده مي‌شده است. چنين زناني، براي همراهي افراد مشهور در مهماني‌ها و مراسم مختلف با آنها همراهي مي‌كنند و در موارد زيادي، رفتارهاي غيراخلافي هم وجود دارد.حالا وكيل ملانيا به‌خاطر ضربه‌روحي شديدي كه موكلش از اين گزارش دريافت كرده و همينطور خدشه‌دار شدن آوازه‌كاري او، طرح شكايت كرده است. ملانيا ترامپ قصد داشته برند آرايشي خود را در سطح جهان گسترش بدهد اما اين گزارش ضربه سنگيني به تجارت او زده و به گفته موكلش، ميليون‌ها دلار ضرر كرده است
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ، کاخ سفید، ملانیا ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.