توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438191
انتشار جنجالی بیوگرافی ملانیا ترامپ در وبسایت کاخ سفید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۶
وبسایت رسمی کاخ سفید مواردی را در مورد کسب و کار ملانیا ترامپ به عنوان یک تاجر جواهرات منتشر کرده و این موارد را دوباره از این وبسایت حذف کرده است.

به گزارش میزان؛ نشریه ایندیپندنت در مطلبی نوشت: وبسایت رسمی کاخ سفید مواردی را در مورد کسب و کار ملانیا ترامپ به عنوان یک تاجر جواهرات منتشر کرده و آن را دوباره از این وبسایت حذف کرده است.

به نظر می‌رسد وبسایت کاخ سفید ترجیح داده مواردی را در مورد تغییرات آب و هوایی و گرم شدن کره زمین و نیز بیوگرافی ملانیا ترامپ از صفحه این وبسایت حذف کند.

واشنگتن پست در این باره گزارش داد: در وبسایت کاخ سفید آمده است که ملانیا ترامپ یک کار آفرین موفق بوده است. ملانیا ترامپ در سال 2010 کلکسیون جواهرات خود را برای فروش در بازار «QVC» به معرض نمایش گذاشته است.

این اقدام در حالی انجام می‌شود که ترامپ با اعتراضاتی به دلیل ایجاد اخلال در کسب و کار وی و نیز وظایف وی به عنوان رئیس جمهور، مواجه است.

با این وجود بعد از انتشار گزارش واشنگتن پست، وبسایت کاخ سفید اقدام به برداشتن بیوگرافی ملانیا ترامپ و نیز کسب و کار وی در زمینه جواهرات کرده است.

در حالی که این اقدام وبسایت کاخ سفید به عنوان یک نوع تبلیغات برای کسب و کار ملانیا عنوان شده اما سخنگوی ترامپ در این باره گفته که این اقدام به عنوان یک واقعیت محض منتشر شده و تبلیغات نبوده است. در این بیوگرافی که در وبسایت کاخ سفید منتشر شده وضعیت مدرک تحصیلی ملانیا نیز عنوان شده و این مدرک تحصیلی در تضاد با آن چیزی است که در طول مبارزات انتخاباتی ترامپ بیان شده است.

پیش از این و در دوران مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ عنوان شده بود که ملانیا در رشته معماری از دانشگاه اسلوونی فارغ‌التحصیل شده است.

بیوگرافی ملانیا ترامپ که در حال حاضر در وبسایت کاخ سفید منتشر شده نوشته است که ملانیا در دانشگاه‌ «لیوبلیانا» اسلوونی مشغول به تحصیل بوده اما به خاطر فعالیت در زمینه مدلینگ در میلان و پاریس پیش از ورود به آمریکا در سال 1996، تحصیلات خود را رها کرده است.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ، کاخ سفید، ملانیا ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.