توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508182
ساماندهی کودکان کار و خیابانی در ۶ ماه دوم امسال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از ساماندهی کودکان کار و خیابانی در ۶ ماه دوم ۹۶ با حمایت خیرین و سازمان‌های مردم نهاد خبر داد.

حبیب‌الله مسعودی فرید در گفتگو با مهر اظهار داشت: سازمان بر اساس قانون و برنامه‌های توسعه وظایف متعددی در حوزه مسئولیت اجتماعی دارد.

وی با اشاره به برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور در حوزه  ساماندهی کودکان خیابانی، در کلان شهرها بیان کرد: در این زمینه برنامه ریزی برای توسعه اورژانس اجتماعی در شهرهای بالای ۵۰ هزار نفر شده است.

فرید ادامه داد: در ۶ ماه دوم سال ۹۶ برنامه ویژه ای برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی پیش بینی شده است که در این امر از ظرفیت شهرداری ها ،سازمان‌های فعال در حوزه اجتماعی و خیرین استفاده خواهد شد.

به گفته معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، تشکیل  کارگروه کاهش و آسیب‌های اجتماعی  از برنامه‌های پیش بینی شده در حوزه اجتماعی خواهد بود.

وی اضافه کرد: اعتباراتی برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی از سوی بهزیستی و وزارت رفاه پیش بینی شده که در اختیار استان‌ها قرار می‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : کودکان کار + آسیب های اجتماعی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.