نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 315050
آمادگی ایران برای کمک به سیل‌زدگان هند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۲
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر کشورمان از اعلام آمادگی این جمعیت برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هند خبر داد.

علی‌اصغر احمدی با اعلام آمادگی این جمعیت برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده هند اظهار داشت: جمعیت هلال‌احمر ایران مراتب همدردی و تأسف خود را از وقوع حادثه ناگوار سیل در هند و کشته شدن بیش از ۲۰۰ نفر از مردم این کشور را به مسئولان هلال‌احمر هند ابراز می‌دارد.

به گزارش تسنیم، دبیرکل جمعیت هلال‌احمر افزود: هلال‌احمر ایران این آمادگی را دارد تا در صورت نیاز با اعزام گروه‌های امدادرسانی به کمک مردم سیل‌زده هند بشتابد.

احمدی تأکید کرد: همچنین در صورت اعلام نیاز از سوی مسئولان هلال‌احمر هند، هلال‌احمر ایران آمادگی دارد تا اقلام مورد نیاز مردم سیل‌زده این کشور شامل مواد خوراکی، گرمایشی و چادرهای اسکان اضطراری را، برای آن‌ها ارسال کند.

به گزارش جمعیت هلال‌احمر، وی با اشاره به توانمندی‌های هلال‌احمر ایران، گفت: هلال‌احمر ایران به‌عنوان یکی از مجهزترین جمعیت‌های جهان این آمادگی را دارد تا در حوزه بین‌الملل به بهترین شکل ممکن به کمک سایر ملل مختلف برای امدادرسانی در مواقع بروز حوادث غیر مترقبه بشتابد.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: در صورت اعلام نیاز از سوی مسئولان هلال‌احمر هند به‌سرعت گروه‌های ارزیاب خود را به این کشور برای انجام اقدامات بعدی اعزام خواهیم کرد.
 
کلمات کلیدی : سیل هند+ایران
 
امیر
۱۳۹۴-۰۹-۱۴ ۲۳:۰۸:۵۲
مردم هم بدشون نمیاد به هند کمک بشه ولی چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است، مردم الان خودشون نیازمندن (3367330) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۵ ۰۱:۳۹:۱۵
برای نیازمندان کمیته امداد و بهزیستی وجود داره , چه ربطی به هلال احمر داره امیر خان ؟
آیا میشه پول سد سازی را برای تامین اجتماعی خرج کرد ؟؟ لطفا منطقی فکر کنید.. (3367545) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.