توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 479950
عذرخواهی معاون شهردار در پی حادثه مترو طرشت
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۴
مازیار حسینی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در رابطه با حادثه مترو طرشت گفت: متاسفانه حادثه امروز ایستگاه طرشت باعث مجروح شدن تعدادی از شهروندان و مسافران مترو تهران شد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسینی تاکید کرد: خوشبختانه  حادثه مترو تلفات نداشت و با کمک عوامل اورژانس عمده مجروحان حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند.

وی با تاکید بر قبول مسئولیت حادثه توسط شرکت بهره برداری مترو ضمن عذرخواهی از شهروندان به دلیل وقوع این حادثه گفت: با وجود سیستم‌های هوشمند هدایت مترو و با توجه به حجم و تعداد قابل توجه سفرهای روزانه، علت این حادثه باید به صورت کارشناسی و دقیق مورد بررسی قرار گیرد و مطابق ضوابط مترو کمیسیون حوادث بفوریت تشکیل و در حال بررسی چرایی و چگونگی علت حادثه است.

حسینی افزود: پرسنل مترو تهران در تلاش هستند تا هرچه سریعتر نسبت به بازگشت خط به حالت عادی و خروج قطار آسیب دیده هستند تا هرچه سریعتر خدمات‌رسانی به شهروندان اغاز شود

معاون شهردار تهران بر پیگیری علت حادثه و در صورت نیاز خدمات‌رسانی به مجروحانی که نیاز به تداوم درمان داشته باشند، توسط شرکت مترو تهران تاکید کرد.

حسینی گفت: تعداد دقیق مصدومان حادثه و اخبار تکمیلی به صورت رسمی منتشر می‌شود.
 
کلمات کلیدی : مترو تهران+حادثه مترو تهران+تصادف قطار مترو طرشت+عذرخواهی+معاون شهردار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.